reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Witam,witam.

zaprowadziłam jeszcze Huberta dziś do szkoły,a od jutra ma wolne. łaże jak ta głupia ,jak pingwin hehe,i nic nie chce ruszyć też u mnie,brodawki też maltretuje dziś ok godziny i tylko dwa czy trzy pierwsze stwardnienia brzucha były nawet bolesne potem się rozeszło wszystko mimo że dalej meczyłam suty,nie wiem nie rusza mnie to widać,

Wczoraj byłam na kontroli,mała jak powiedział gin wstawiona w kanalik ,ale co z tego jak nic nie rusza,w piątek jak nie urodzę to na IP się zgłosić mam,już się cieszę z tego ciągłego łażenia tam, z Hubertem też tak łaziłam przez tydzień a potem na następny tydzień czyli mój 42 połozyli mnie na patologię, ,.Nie chcę mieć wywoływanego no,już się czuję strasznie przeterminowana. masakra.

Dziś ma wózek przyjść :-) aach ,,,ja wiem ona czeka aż furkę będzie mieć wsio na tip top gotowe to się wtedy raczy ruszyć do przybycia heheh .

erbuś powodzonka życzę .
 
nati no dzieciaczki to uwielbiają, leżeć przy cycu i ciumkać co chwilę... ja smoka nie daję. przynajmniej na razie. z chłopakami 2-3 mce wytrzymywałam bez, teraz bym chciała w ogóle tego uniknąć, ale nie wiem czy to będzie możliwe:-D bo jednak to jest wygoda.... zobaczymy...

a ja spałam drugą noc z Niunią!! no już nie umiem inaczej. tak mi z nią dobrze:-D no i wysypiam się lepiej i ona lepiej zaczęła spać... ehhhh a co tam!

p.s. jak często kąpiecie dzieciaczki?
bo ja zawsze kąpałam codziennie, a teraz mi mówią, że to niezdrowo bo zmywa się naturalną powłoczkę i lepiej co dwa dni, a NAWET 2xtydzien....
na razie kąpię co 2 dni, ale może powinnam codziennie? :confused:
baby co tam wam na SR radzili ?:-)

Jeśli dziecko lubi kąpiel to kąpać codziennie dla przyjemności a jeśli nie lubi to wystarczy co dwa dni

Co do smoczka to ja chciąłam bardzo go uniknąć, ale młody wisiał non stop przy piersi, a ja miałam poranione brodawki i musiałam je jakoś zagoić wic go odstawiałam go a on wtedy wkładał paluchy więc musiałam niestety dać smoka :( od palca niestety trudniej odzwyczaić...

Lenka nareszcie coś się tu dzieje!! bo od paru dni się nikt nie rozpakował!!

Nati bigosik?:-D chociaż bigosik wyszedłby już w nocy :confused:

u mnie z dietą zero koleczek, jęczenia, tylko spanko, kupka, cyc. :-D
a dieta to też mnie się przyda....nawet bardziej:-)

jankesowa, anisad trzymam za was kciuki. I ZA RESZTĘ DWUPAKÓW TEŻ!! ROZKRĘĆCIE TE DZIECIACZKI!!

wilmek? nie oddzywa się??

Potrawa może wywołać reakcję u dziecka do 24 godzin... więc może być jeszcze bigosik

UWAGA DZIEWCZYNY WODY MI ODESZŁY !!!!CZEKAM NA C I DO SZPITALA CZYLI ZA JAKIEŚ 20 MINUT.TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MNIE I ZA MAŁĄ OLIWKĘ !!!!!!!!!!!!!!!:tak:

WOW trzymam kciukasy, walcz i daj znać jak Ci idzie i czy masz już maleńką przy sobie :)

Witam się i ja

Lenka trzymam kciuki i chciałam Wam powiedziećze i my zaczynamy się rozkręcać od 3 skurczyki nie za czesto bo co 15 minut choc były juz co 10 , no i zaczęłam plamić takze mysle ze coś się ruszy .

Pozdrawiam rozpakowane i te ktore oczekują

Miłego dnia !

Ja plamiłam w ciągu dnia i w nocy pojechałam na IP więc pewnie niedługo twoja kolej i najpóźniej jutro będziesz tulić dzieciątko do piersi :)
 
Dziewczyny dziex

No właśnie napisałam eskę do mojej gin bo nie wiem co mam robic czekać na rozwoj wydarzeń spokojnie w domu czy jechać . Czop odchodzi od niedzieli a wczoraj podbarwiony i bole przy skurczykach nie za mocne , nie wiem czy mi tez w nocy trochę wód nie poleciało Zobaczymy co odpisze
 
hej kobietki!!!

Lenka powodzenia!!!! no wreszcie się coś ruszyło :-)

erba oby u Ciebie też to nie fałszywy alarm!!!

Morgaine super że brak kolek i innych kłopotów z brzuszkiem!!!a bigosiku zazdroszczę!!!


U mnie niemiła sprawa.. dostałam list z banku, zostałam w coś wrobiona(przez swoja mamę z którą już 6 lat nie ma kontaktu), jadę dziś wyjaśniać , pewnie skończy się na prokuraturze..kurde jakbym mało stresów miała:/)także trzymajcie kciuki . Bo chodzi o niemała kwotę, gigantyczną wręcz:wściekła/y:
 
Dzień Dobry Brzuskowe Wielorybki i te nasze już chudzinki ;-).

lenka, trzymam kciukasy!!! Choć juz może po?! Mam nadzieję, że szybko prześle nam smsa :tak:.

erba, za Ciebie oczywiście też trzymam kciuki, kurcze - wreszcie się coś ruszyło. Może juz teraz jak dziewuchy ruszyły zastój, reszta nas poleci... oby.

anisad, cholerka - żebyś zdążyła jeszcze za pobytu męża - też kciuki.

Wszystkim miłego, słonecznego dzionka życzę :-).
 
witam :-)
u mnie caly dzien wczoraj i nocka bol brzucha i plecow ale jak narazie nic sie z tego nie urodzilo ;-)
Lenka pewnie juz tulisz mala ale kciukasy zacisniete :tak:
Erba oby to juz bylo dzis :tak:
Emi ja tez wolalabym uniknac wywolania jak z mlodym ale co zrobic na tym sie chyba skonczy...
Lilou to trzymam kciuki zeby sie wszystko wyjasnilo :tak:
 
Witam się w dwupaku!

Lenka,erba
- kciuki zaciśnięte! W końcu jakiś ruch na porodówkach :)

U nas wieczorne skurcze i bóle, naciski małej na krocze - na tym koniec. Poza tym, ze jak rozgwiazda rozpycha się we wszystkie strony.

Zbieram się powoli, bo za godzinkę mam byc u ginki. ehh, ale cudnie by było, gdyby się Anielka zdecydowała w terminie wyjść. Ma szansę :)

Miłego dnia wszystkim życzę! Taka piękna wiosenna pogoda, że się zamierzam w kieckę wbić,a co?!
 
reklama
Witam!!!!
UWAGA DZIEWCZYNY WODY MI ODESZŁY !!!!CZEKAM NA C I DO SZPITALA CZYLI ZA JAKIEŚ 20 MINUT.TRZYMAJCIE KCIUKI ZA MNIE I ZA MAŁĄ OLIWKĘ !!!!!!!!!!!!!!!:tak:

No to super! Trzymam kciuki!

Erba!!! Również!!! Wreszcie się ruszyło bo przy tej pełni to u nas odwrotnie, zastój!!!

U mnie masakryczny ból kręgosłupa i bioder, jestem załamana bo nie wiem co z tym wyganianiem będzie jak ja nie mogę chodzić, wczoraj chciałam się przejść po parku, musiałam wrócić do domu, myślalam że nie dojde. Coś mi ewidentnie wyskoczyło jak mała wchodziła na rowerek i on się przechylił, chciałam ją szybko złapać i zrobiłam za gwałtowny ruch:-( teraz mam za swoje. Kurde!
Dziś moja mama zajmuje się małą bo ja już nie mam siły, kuśtykam po domu, jutro mam masaż, może mi kobietka rozmasuje to cholerstwo.
Bo przecież ja jutro rodzę;-)
 
Do góry