reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Lenka nareszcie coś się tu dzieje!! bo od paru dni się nikt nie rozpakował!!

Nati bigosik?:-D chociaż bigosik wyszedłby już w nocy :confused:

u mnie z dietą zero koleczek, jęczenia, tylko spanko, kupka, cyc. :-D
a dieta to też mnie się przyda....nawet bardziej:-)

jankesowa, anisad trzymam za was kciuki. I ZA RESZTĘ DWUPAKÓW TEŻ!! ROZKRĘĆCIE TE DZIECIACZKI!!

wilmek? nie oddzywa się??
 
dzień dobry :-)

lenka trzymam kciuki, choć mam nadzieję, że Ty już po i sobie z Maleństwem podsypiacie właśnie :-)

za dziewczyny, które dziś będą lecieć na olejkach i innych koktajlach też trzymam kciuki, oby Wam poszło sprawnie :-)

myślę, że pora na kakao i może na powrót do łóżka ;-)

buziaki
 
Morgaine- bardziej chec bycia z mamusia bo pociumcia troche i puszcza traktuje mnie jak smoczek, a smoczka nie chce, maz mowi ze madra dziewczynka silikonowych piersi nie lubi :-D
 
nati no dzieciaczki to uwielbiają, leżeć przy cycu i ciumkać co chwilę... ja smoka nie daję. przynajmniej na razie. z chłopakami 2-3 mce wytrzymywałam bez, teraz bym chciała w ogóle tego uniknąć, ale nie wiem czy to będzie możliwe:-D bo jednak to jest wygoda.... zobaczymy...

a ja spałam drugą noc z Niunią!! no już nie umiem inaczej. tak mi z nią dobrze:-D no i wysypiam się lepiej i ona lepiej zaczęła spać... ehhhh a co tam!

p.s. jak często kąpiecie dzieciaczki?
bo ja zawsze kąpałam codziennie, a teraz mi mówią, że to niezdrowo bo zmywa się naturalną powłoczkę i lepiej co dwa dni, a NAWET 2xtydzien....
na razie kąpię co 2 dni, ale może powinnam codziennie? :confused:
baby co tam wam na SR radzili ?:-)
 
ja bym tez chciala uniknac smoczka ale boje sie ze zacznie ssac palec ( juz zaczyna) a atwiej od smoczka odzwyczaic niz od palca
ja kąpie codziennie
 
Lenka no to rodzisz idealnie w terminie :) Trzymam kciuki :)

Nati mam ten sam problem. Robię za smoczek. Przemo zasypia ostatnio wyłącznie na cycku....

Wczoraj byliśmy pół dnia na dworze taka piękna pogoda. Trzeba było go budzić na cyca. Za to w nocy co godzina tankowanie.... Najchętniej poszła bym spać a tu tyle roboty.....
 
reklama
Witam się i ja

Lenka trzymam kciuki i chciałam Wam powiedziećze i my zaczynamy się rozkręcać od 3 skurczyki nie za czesto bo co 15 minut choc były juz co 10 , no i zaczęłam plamić takze mysle ze coś się ruszy .

Pozdrawiam rozpakowane i te ktore oczekują

Miłego dnia !
 
Do góry