reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

reklama
Agateczka nowa ale szybko się zadomowisz:-)mnie także miło choć rzadko tu zagladam:zawstydzona/y::zawstydzona/y:
ale dziewczyny chyba na BB jeszcze mnie kojarzą:-):-D:-D:-D
 
Beata87 mam nadzieję, że szybko sie zadomowię szukam forum na stałe mam nadzieję , że będę tu mogła zostać na stałe ;) a czemu rzadko tu zaglądasz???

Kochane jaki mam sobie awatarek ustawić, żeby wam się ze mną kojarzył??
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
kojarza kojarza, chociaz bardziej to z fb ;-)


Kurcze, tak Was czytam z tym ubieraniem na spanie, ze tak lekko ubieracie, to ja chyba przesadzam, bo ja zazwyczaj Mala w bodziaka z krotkim i na to pajac, albo pizamka :szok::szok: Potem kolderka :szok::szok: O-o Ale ja to zmarzluch jestem i mam wrazenie, ze Jej tez zimno i tak ubieram... Chyba musze wyluzowac... :baffled::-D


Sto lat dla siedmiomiesieczniakow! :-)
 
dranissimo ja Emilkę do spania ubieram w body z długim rękawkiem na nie bluzeczka z krótkim i rajstopki i przykrywam ją kocykiem.

Beata87 mnóstwo mam jej zdjęć i to dylemat które zdjęcie wybrać ;)
 
Agateczka witaj :) :-D

jesuuu ale tu pustki. Mnie tez dawno nie bylo, ciagle na fb :-D nie wiem nawet co napisac bo jestem z wami na bierzaco tam ;-)
 
reklama
Witam z rana!

Agateczka witaj :)

Pustki, pustki... długi weekend daje o sobie znać :-)
mitaginka pewnie świętuje z rodzinką


Filipek znowu ładnie spał :-)
Mamy 2 zęby na dole i przebiły się 2 na górze :szok:
Więc można powiedzieć że mamy 4 :-)

Miłej niedzielki, idę cisto piec, dzisiaj zebraaaaaaaaaaaaa ;-)
 
Do góry