reklama

Kwiecień 2011

Wirus brodawczaka ludzkiego odpowiedzialny za raka szyjki macicy.Objawiający się również miejscowo kłykcinami ,takie narośle .Przenoszony drogą płciową ale również przez deski klozetowe,ręcznik osoby zarażonej itd.
Bardzo duza kampania była na ten temat ,aż się dziwie że nie słyszałyście.
 
reklama
Lenka współczuje! dobrze że tak szybko wykryty!
HPV -wirus brodawczaka ludzkiego, może powodować raka szyjki macicy. To na niego jest ta ostatnia szczepionka.

a j cały dzień mam gości. Właśnie czekam na kolejnych. A jutro na uczelnie. Z wrażenia chyba w nocy nie będę mogła spać :-D
 
a widzisz i wszytsko jasne :)
w Gdyni sa darmowe szczepionki dla dziewczynek w wieku 14-stu lat wiec corka sie zalapie, ale slyszalam ze szczepionki tylko na dziewice dzialaja, wiec moze dlatego sie przyczepil do Ciebie??
 
nati jak sobie pomyśle o grillu,hm........ale lekką przesadą byłoby chyba wystawić go na balkon i robić w styczniu:)
a może nie;-)
W zeszłym roku w styczniu byliśmy na grillu na działce u kumpeli - świetnie było i nawet nie zimno bo kominek ma:-) na dworze piździało a kiełbaski i mięsko skwierczały mmmmmm

witam martusia witam ;-)
 
Hej wieczorową porą :-). Od wczoraj Groszek mnie tak kopie w dole brzucha, że aż boli. Do tej pory kopniaki były przyjemne, teraz daje sie we znaki... Też tak macie, czy tylko mój szkrab taranuje z calą siłą moje wnętrzności?!
 
Mitaginka dziewczynko trzymam kciuki aby wszystko było okey .

Nati nie wiem czy tylko na dziewice. U nie dziewic robi sie najpierw test na obecnosc ,jak negatywny wyjdzie to się szczepi.Ale oczywiscie nie daja ci 100 procentowej pewnosci że nie zachorujesz .Tak to bywa. Ja jestem tego chodzącym przykładem .Mój C pewnie też to ma tylko bezobjawowo ,a najlepsze jest to że mogłam nie mieć objawów przez całe życie ,tylko w ciąży odporność spadła i dlatego sie ujawnił.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry