reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

witam po pierwszej nocy
noc taka sobie. najpierw super 3 godz (19-22) spala co sie Jej jeszcze nie zdarzylo ale potem byl kryzys do 2 zero spania. naszcescie bez placzu ale tylko chciala na rece lub cyca o 2 zasnela u nas w lozku i do 6-stej trzy razy pobodka na cyca. teraz spi wtulona we mnie to moze i ja zasne
dziewczyny mam pyt fizjologiczne. ile dni po porodzie sie wyproznilyscie?? ja jeszcze nic a boli mnie brzuch jak pierwsza faza porodu.
Nati, ja dopiero w domku, czyli ...w piątek poród...we wtorek powrót, czyli cztery dni po, za to teraz mam z tym problem
 
reklama
Dzień dobry .
Na chwile zyskałam władzę nad komputerem :tak:więc moge Wam kochane pogratulować !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Wszystkim rozpakowanym Mamusiom życze dużo duzo energi ,cierpliwosci i pociechy z maluszków.
Ja nadal z brzuszkiem,jakoś się nie zapowiada aby miało się to zmienić w najbliższym czasie .
Dzisiaj idę na kolejne Usg bo coś córcia moja mało ruchliwa się stała ,martwie się .
Potem po południu kolejna wizyta w szpitalu -już chuba ostatnia :dry:
Mam bardzo głupie sny ,koszmary -sni mi się że umieram podczas porodu i zostawiam mała samą.Teraz chodze i się modle i odganiam głupie myśli .

Miałyście kochane takie schizy jak ja ???

Uciekam pozdrawiam ,trzymam kciuki i mocno całuje :tak:
 
witam po pierwszej nocy
noc taka sobie. najpierw super 3 godz (19-22) spala co sie Jej jeszcze nie zdarzylo ale potem byl kryzys do 2 zero spania. naszcescie bez placzu ale tylko chciala na rece lub cyca o 2 zasnela u nas w lozku i do 6-stej trzy razy pobodka na cyca. teraz spi wtulona we mnie to moze i ja zasne
dziewczyny mam pyt fizjologiczne. ile dni po porodzie sie wyproznilyscie?? ja jeszcze nic a boli mnie brzuch jak pierwsza faza porodu.
Ja podczas porodu niestety :zawstydzona/y: A później jak tylko wstałam z łóżka i do tej pory latam kilka razy dziennie. Jak dostaje skurczy macicy to jednocześnie oczyszcza mi przy tym jelita.

Dziewczyny, a jak długo może boleć krocze i lecieć stamtąd krew?
Niby do 6 tygodni. U mnie już prawie tydzień a wczoraj zaczęłam mocniej krwawić ale ciemną krwią i idzie mi troszkę skrzepów i coś bardziej mnie brzuch boli. Najpierw się wystraszyłam jak mi kawał mięcha wyleciał i od razu zadzwoniłam się spytać co to bo przy Kacprze tego nie miałam.Niby po porodzie tak może być ale mam się obserwować czy będzie tego dużo i czy nie dostaje temperatury.

Młody ciągle na cycu. Przerwy pomiędzy karmieniami ok godziny. Noc przespana bo Przemo śpi ze mną i na śpiocha go przystawiam a on się nie wybudza i nawet go nie przewijam bo dopiero poranna pobudka owocuje wielkim siku i kupą a w nocy sucho. Ciekawe jak długo to potrwa :-D
 
Witam!
Co tu takie pustki?? Rodzicie już????

Joll jaki masz ładny avatarek!

Marma a Kacper śpi w Waszej sypialni czy w swoim pokoju? Bo ja się właśnie zastanawiam jak to będzie...i jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić...

lenka daj znać po wizycie!

A ja się dziś do kumpeli na urodziny wybieram, a co!!! 1,5h jazdy w jedną stronę, a co!!! Ciekawe tylko czy mnie do wieczora nie chwyci bo mnie coś więcej brzuch boli....
 
Ostatnia edycja:
Hej.

mamusie już w domkach witam,fajnie macie no :-)

u mnie jak w poniedziałek i wtorek śluzik był podbarwiony tak od tamtej pory nic a nic,latam,sprzątam łaże na spacery,jeżdżę autem po wertepach większych a tu nic hehe,sexu się boję bo jak miałam tego paciorkowca ( zresztą nie wiem czy do końca się wytępił po antybiotyku),nie chcę w razie czego na męża przenieść i to tak ..

zimno jak diabli,wiosna psia krew ehh...kwiecień plecień wiem ...
 
Dzień dobry.
Dziękujemy wszystkim ciociom za gratulacje i trzymanie kciuków. :-)
Od środy jesteśmy już w domku i nawzajem się poznajemy i uczymy razem funkcjonować. Maja okazuje się idealnym dzieckiem w szpitalu ciężkie były noce , a w domu super nam śpi bo jak ja nakarmię o 23 to zbudziła się o 1 potem po 3 i spała do 7 rano. dla mnie idealnie bo i ja się wyśpię :)
Miałam problem z karmieniem w szpitalu bo mała jest głodomorem zresztą musi nabierać ciała bo jest tak długą chudziną , która tak zżarła mamie cycole że krew leciała, i jak ssał to mam widziała wszystkich
 
coś powciskałam i wkleiłam nie skończonego posta więc cd.
Wszystkich Św. i z bólu łzy jej leciały po za tym Maja się nie najdała moim pokarmem i lekarze kazali mi ja dokarmiać żeby przybierała na wadze.
Mamy które karmią butlą powiedzcie mi ile wasze dziecko zjada na raz ml ?
Dziękujemy jeszcze raz wszystkim mamo i dzieciaczkom , oraz mamusiom 2w1 życzymy ZDROWIA BO TO NAJWAŻNIEJSZE:-)
 
was nadrobic to nie lada wyczyn.
dziękuję za gratulacje i zaraz śmigam na wątek gratulacyjny sama złożyć świeżym mamusiom...tylko czy spamiętam ile nas jest??:-D

brzuchatki już niedługo, jak czytam ze wy ciągle o tym jedzeniu piszecie to az slinka cieknie:-D ja diety nie stosuje, no ale objadac sie nie chce bo ponad 10kg mi zostalo!!:-(

joll czemu polozna zganila octanisept? bo moj M wczoraj kupil, tez mysle niepotrzebnie, nie umiem sie tym obchodzic...chyba wroce do spirit...
 
reklama
Do góry