reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Hej!
Ja się tylko melduje w dwupaku!!!! Dziś mam termin i nic narazie oprócz bólu kręgosłupa przez nerw kulszowy nie czuje. Następny termin mam na niedzielę wielkanocną.....
 
reklama
Dzień dobryyyy!!!!

ale akcja z Anisad :-) poród szybki rewelacja :-)

Ja już nie marudzę, no w końcu urodzę nie? czekam cierpliwie na wtorek (szkoda tylko ze kaska na lekarkę pójdzie, ale może po masażu coś się ruszy).

aenye miałam Ci właśnie pisać wczoraj że Feliksa imieniny były :-)
Ech pamiętam że najbardziej na początku brakowało mi spokojnej kąpieli ;-)
AAA i super że piszesz o tym H&M bo właśnie muszę jechać , kupić zajączka dla P chrześniaka, to może coś jeszcze dokupię i jak znalazł dodatkowa kasa na zakupy :tak:

wilmek Ty mnie tu nie zostawiaj samej ;-)

lilou - koleżanko droga - ja też jeszcze czekam na moje dziecie!
ja też już nie marudze, masz rację w końcu urodzimy!

aenye - podziwiam Cię za Twój zapał zakupowy!!!
Na bóle Ci nic nie podpowiem, ale jak masz możliwość to skonsultuj z położną.

nati
- fajnie, że z pępuszkiem już ok.

a co do porodu anisad - wielkie WOW! Proszę jak szybko i niecodziennie!!!
 
nati, kurde, ja nie wiem juz co mnie boli. teraz wypilam kawke zbozowa i zjadlam jablko, i cos czuje, ze kreci mi sie w jelitach, normalnie. i zaczelo znowu to cos w srodku bolec. boli jakby hmmmm drogi rodne ;-) wlasnie kurde jakby w pipce w srodku cos. ale czemu tylko wtedy, kiedy chce mi sie za przeproszeniem srac albo pierdnac??? cos dziwnego.. cholera jasna. normalnie peniam. chyba sie umowie do gina jakos, bo sie sfilmowalam ostro, ze mi macica wypada ;-) nie, no bez jaj. mojej babci wypada, ale na starosc ;-) no mam nadzieje, ze mnie to nie dotknie!

laski, musze sie z wami podzielic chorym czyms, co powstalo w moim umysle ledwie dwa dni temu... D by mnie zabil ;-) jakby sie dowiedzial, wiec ciiiiiiiiii. ale patrze sobie na to moje male cudo kochane, ktore zywcem bym zezarla (nie wiem, zeswirowalam jakby bardziej przy tym dziecku ;-) na jego punkcie). i ryczec mi sie zachcialo, ze on rosnie i ze zaraz bedzie taki duzy (no faktycznie gigant ;-) ) jak Fiol z Masiem. i ze juz nigdy przenigdy takiego malenstwa nie bede miala. i sie poryczalam nad nim, calowalam stopki, brzuszek, uszka i wsio w ogole.
i cholera jasna.. mysl mi we lbie stanela.. ze chcialabym czwarte :-D :-D :-D dobre co.... 9 dni po porodzie mam ochote na kolejne bobo :-D :-D :-D

nie, no swir!!!
 
Aenye ja jak patrzę na mojego małego i widzę, ze te maleńkie rączki juz są większe i robiamu sie takie pysie na policzkach i w ogóle widac, że rosnie, to tak mi żal a jednocześnie sie cieszę, sama nie wiem, on jest taki kochany maleńki i z jednej strony to chciałabym, zeby była zawsze taki malusi bo im większy bedzie tym mniej będzie mnie potrzebował...:-( ech samolubna jestem:zawstydzona/y:
 
po spacerku, ale malo udany, plakala wlasciwie ciagle, moja wina wzielam ja na spiaco bez karmienia. Wiec przed kosciolem na laczce sobie wyciagnelam cyca i jej dalam ale wialo wiec dlugo nie chcialam siedziec wiec w drodze powrotnej ryk. no coz nauczka ze bez karmienia sie nie wychodzi. teraz lezy obok mnie z cycem i spi :)
ja dzisiaj pierwszy raz od bardzo dawna zalowalam ze jednak bizniaki sie nie udaly :-(, bo bym miala 2 istotki naraz do kochania.:-)
 
nati opcja 3 sprzątamy :)))

Witam się i ja. Zalatana. Młody odsypia ostatni kolki a ja korzystam i ogarniam mieszkanko przed świętami :)

Anisad jestem pełna podziwu dla twojego porodu :) Przebiłaś moje wody na wykładach o głowę :p

Ogromne gratulacje dla kolejnych szczęśliwych mamuś :)
 
no tak to sprzatacie i gotujecie,
moje dziecko robi sobie zarty ze mnie. w lozeczku otwiera buzie i szuka cycka, biore ja do siebie chce jej dac a ona usmiech od ucha do ucha i buzi nie otwiera,
 
kurde laski, bardzo wazne pytanie. wczoraj troche ponosilam sama fotelik z mlodym i wozek znioslam ze schodow (pierwszy spacer bugsem zaliczony - kosmicznie cudowny wozek!!!) i nie wiem, czy sobie nie zrobilam sama kuku.. mianowicie teraz jak sie mi macica obkurcza (takie skurcze, b. rzadkie juz, bo ona juz ponoc bardzo ladnie obkurczona, nawet prawie nie krwawie, kilka razy dziennie cos zobacze na podpasce, ale min. ilosci) w kazdym razie przy kazdym skurczu teraz strasznie mnie boli. az sie zginam wpol. i jak mi sie chce kupe (sorx) to tez strasznie boli. jacie. macie tak?
boje sie bardzo, ze mi macica opadnie :szok: albo cos w ten desen!! teraz sie zalatwilam porzadnie (sorx again) i juz ni boli poki co, ale nie wiem, jak mi sie znowu zachce to tez tak bedzie bolalo!? koszmar!?




a i jeszcze dzis promo w h&m, musze wskoczyc ;-) chyba normalnie pojade, az nie moge, za kazde 80zl wydane 30 dostajesz w bonie ;-) a ja musze akurat chlopcom spodnie kupic (Fiol ma doslownie DWIE pary spodni, co nie maja dziur!!!!! z czego jedna wyjsciowa i musi sie uchowac do wesela siostry!!!). a mam jeszcze rzeczy z metkami od ostatniego razu, to oddam i kupie z powrotem, za to bedzie bonusik ;-) hehe. nie, no ja straszna jestem. ech. 9 dniowe dziecko do CH. ale widzialam juz bardziej uzaleznionych - jakis czas temu w h&mie spacerowal tatus z wczesniakiem (na stowe wczesniak, bo ze dwa razy mniejszy od mojego Felisia). kangooring taki robil, pod koszulka byl maly, starsznie slodko to wygladalo, no ale w CH ;-) pewnie mama kupowala wyprawke na szybkosci ;-)

Co do pierwszego, to dzis zlapal mnie taki bol nad ranem. Boszeeee myslalam ze ktos mi na zywca macice z jajnikami wyrywa z brzucha! Masakryczny bol, az poprosilam P zeby mi skoczyl po te silne tablety co po cesarce bralam (i tak G... daly!). Myslalam ze umre. ALe przeszlo... Dzis bylam u poloznej z mlodym (bo dali mi wybor czy chce czekac w domu czy sama przyjechac na konkretna godzine - wolalam to drugie :-) ) i pytalam jej sie o te bole, no a ona mowi ze to tak sie dzieje. Ze niby macica juz obkurczona a i tak hormony znowu musza sie przestawic na inny tryb, zaczac z poporodowego na owulacje i to boli niestety.
Co do uczucia siniaka na brzuchu to ja tak mam po calej dlugosci i szeokosci - miesnie, sflaczałe teraz bo naciagniete 9miechow w innej pozycji i trzeba ostroznie i powolutku. :-D take it easy, a bedzie dobrze :-D


Co do punktu nr 2, to ja dzis zaliczylam zakupy w wielkim markecie (Asda - kojazysz?). No zakupy trzeba zrobic, a sama sie tam nie wybiore, meza samego nie puszcze (nie dlatego ze nie ufam, ale sama chce wyjsc do ludzi :-D ) no wiec po poloznej skoczylismy i kase wydalismy.... buuu nie lubie tej koncowej czesci zakupow - kiedy przychodzi wsadzic ta magiczna karte do czytnika i wystukac pin... Najchetniej szybko bym wyszla :-D albo czyjas karte wsadzila :-D hihi


Ja malutkiemu kupilam dzis mleczko na kolki bo cholibka juz kolejny wieczor z rzedu zwija sie z bolu, az wkoncu usypia miedzy 11 a 12 w nocy/wieczorem i spi do 6. Do tego kupki w calosci a nie wodniste wiec trzeba zaczac dzialac :-)
oby pomoglo :-)

u nas goraco i dzis 29stopni!!! nosz szok normalnie jak na grejt britan :-D
 
reklama
Dziewczynyyy wróciłam cała:szok: jejciu jakiego miałam stresa.Miałam jechać autem tylko do ikei (no też kawałek ale duży parking więc nie miałam takiego nerwa). Ale na 13:50 miałam kosmetyczkę w centrum i bym się nie wyrobiła tramwajem, więc pojechałam autem. A wiadomo jak w centrum z parkowaniem. jaaaa do teraz mi się ręce trzęsą:szok:Ale nie było źle, mogę jeździć :-)

W sumie już wczoraj posprzątałam i teraz już nie mam co robić. Nie piekę nie gotuję, wszytko u teściów. Fajnie że taka ładna pogoda się zapowiada na święta, zawsze spacerek a nie siedzenie przed tv( które i tak by odpadało bo dopiero we wtorek przyjdą podłączyć.

nati bo córcia chce się przytulać:-)

aenye czwarte :shocked2:no podziw podziw :-)

acronka cieszę się że mi towarzysz :-)
 
Do góry