reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

Dzien doberek :-)

przyszlam powiedziec ze wilmek na porodowce sie wlasnie meczy wiec trzymac kciukasy co by do 3maja tam nie siedziala :-D hihi
wilmek przyj! :-D

a u nas alleluja dzieki sab simplex (dziex aenye) moje dziecko mialo normalny wieczor bez napadu tego swinstwa! Co prawda przez to czesciej sie w nocy budzilo bo nie byl tak wymeczony tym wieczorem, ale co tam, dla tych malych stopek wszystko :-)


ja tez chce zakupy!! I to nie jedzeniowe tylko ja chce sobie szafe wypelnic :-D ale najpierw moj 4miesieczny brzuch musze zgubic.
A wiecie co, nie wiem czy tez tak macie ale mi teraz skora wisi tam na dole i boje sie ze to sie nie wsiaknie :-( mojej blizny po cc nie zobaczycie bo wiszacy fald skory ja zaslania :-( czuje sie fatalnie jak jakas gruba angielka z brzuchem do kolan.... Katastrofa!
 
reklama
Dzien doberek :-)
a u nas alleluja dzieki sab simplex (dziex aenye) moje dziecko mialo normalny wieczor bez napadu tego swinstwa! Co prawda przez to czesciej sie w nocy budzilo bo nie byl tak wymeczony tym wieczorem, ale co tam, dla tych malych stopek wszystko :-)

U nas na kolki pomógł Colief i co lepsze można poprosić GP o receptę, bo cholerstwo drogie- Ł12 za 7ml, co wystarcza na 3-4 dni, wiec aby zupełnie się pozbyć kolek potrzeba 3 buteleczek mniejwięcej.


A wiecie co, nie wiem czy tez tak macie ale mi teraz skora wisi tam na dole i boje sie ze to sie nie wsiaknie :-( mojej blizny po cc nie zobaczycie bo wiszacy fald skory ja zaslania :-( czuje sie fatalnie jak jakas gruba angielka z brzuchem do kolan.... Katastrofa!

To zupełnie normalne niestety :-(
 
Kochane wszystkiego najlepszego na te wyjątkowe dla nas wszystkich święta :) Dla brzuchatek szybkiego, lekkiego porodu dla mamusiek zdrowych uśmiechniętych dzieci :)

Wilmek czekamy na wieści :)
 
Wilmek- kciuki zacisniete, oby szybko poszlo

dziewczynki:
WESOŁYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT. GRZECZNYCH DZIECI, ŚLICZNYCH SUKIENEK I GARNITURKÓW ;-), SZYBKICH PORODÓW I WSZYSTKIEGO NAJ.
 
wilmeeeeeeeek dzielna kobito!! dobrze że nie czekasz do 3go:-D trzymam kciukasy:-D

asiunia nei zostanie, nie zostanie. nie bój nic:-) tzn. ten brzuszek wiszący... ja tez mam czteromiesieczny, albo i nawet 5cio:szok::angry:
a aenye zabronila gorset nosić :szok:
 
Cześć dziewczynki:)Nie jestem wstanie Was doczytać bo usiadłam pierwszy raz do komputera i tylko na sekundkę.Miałam zespół popunkcyjny po znieczululeniu w kręgosłup-okropność, dopiero teraz powoli dochodze do siebie i zaczęłam siadać i wstawać ale tylko na chwilkę bo zaraz mnie boli kręgosłup i mi słabo-ale i tak dobrze-bo juz wiem ze dojde do siebie a pierwszy tydzień po porodzie myślałam ze do konca życia zostane przykuta do łóżka jak sparaliżowana.Natomiast moja Melania jest cudowna, piękna i co najważniejsze zdrowa-za pare dni jak już bede wstanie siedzieć dłużej to wrzuce zdjęcia:)
Wesołych Świąt i wszystkiego co najlepsze:)pozdrawiam Was wszystkie ciepło:)
 
Dzień dobry!
No to się wilmek doczekała! Kciuki mocno zaciśnięte!!!!!

Życzę Wam bezstresowych, kolorowych, radosnych świąt!
Nierozpakowanym - w tym sobie:tak: szybkiego porodu, a rozpakowanym - bezkolkowych dni i nocy :tak:
Buziaki dla wszystkich!

Będę zaglądać tu przez święta ale z mniejszym zaangazowaniem,wiadomo.
W razie "W" będę sms-ki słać.
 
morgaine no wlasnie ja tez sie zastanawialam nad pasem chociaz na swieta, ale rowniez po przegladnieciu neta zrezygnowalam narazie - zwlaszcza po cc.... Jezuuuu jak mi glupio z tym sadlem bo wygladam jakbym w 3ciej ciazy byla :-D heh a P wczoraj zapytal kiedy wkoncu mi macica odpadnie:eek::confused2::crazy: bo on najchetniej mnie w bikini juz wsadzil:sorry::nerd:
 
witam świątecznie dziewczynki :-)

wilmek trzymam kciuki mocno zaciśnięte!!! sprężajcie się z małym zajączkiem :-D oby poszło szybko i w miarę możliwości bezboleśnie :-)

Zuzanna wracaj szybko do formy! czekamy na zdjęcia :-)

ja wczoraj byłam na usg, mały się krzywił coś i ustka wydymał, w ogóle cały czas się wiercił, że ciężko tętnice było złapać, ale jakoś poszło, wody w normie a nawet ciut w zapasie, tak więc święta raczej w dwupaku przetrwamy, tak się z nim z resztą umówiliśmy
trzeba jeszcze trochę poodkurzać, jajeczka do święcenia zanieść, gotować już nie będę, mama zrobiła sałatkę, babka kupna, ja upiekłam biszkopta, jajka pomalowane w cebulniku i wsio.

Tymczasem życzę Wam dziewuszki wszystkiego dobrego na święta, dużo zdrowia przede wszystkim, pociechy z małych kruszynek, spokojnego i owocnego oczekiwania na porody, wszelkiej pomyślności i spełnienia marzeń. Niech się Wam powodzi jak najlepiej :-)
 
reklama
Witam się sobotnio,

ja tez kochanieńkie życzę Wam smacznego jajca, mokrego dyngusa, aby dzieciaczki nasze rosły zdrowe, aby obeszło się nam wszystkim bez alergii, kolek, aby dzieci ładnie spały a my żebyśmy poczuły pełnię radosnego macierzyństwa.

Zuzanna współczuję strasznie i trzymam kciukasy za Was.
wilmek trzymam kciuki.
shannonka dobrze,ze u Was dobrze.

My zaraz lecimy kupić młodej jakiś prezent od zająca i poświęcić jajca całą rodziną:))
 
Do góry