reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2011

dzien dobry
mitaginka- maly byl szczepiony, a lekarz mowi caly czas to samo, ze jak przyjdzie wiosna to wszystko bedzie dobrze i Filipek juz nie bedzie tak chorowal. Caly czas dostaje te same leki, dlatego pytalam cza ktos z Was uzywal juz inhalatora...Maly jest w strasznym stanie, dzisiaj prawie caly noc spedzil na rekach, mial prawie 40 stopni goraczki, leje mu sie z noska i strasznie kaszle, Boze jak mi go szkoda:-(. Najlepiej byloby gdyba polezal ze dwa dni w lozku, tylko jak takiemu malemu szkrabowi to wytlumaczyc...
Baby, ja rowniez kilka razy czytałam, zanim zrozumiałam, ze chodzi o starszaka :-)
 
reklama
Kasia jesli maly choruje to szczepienia odpusc jeszcze bardziej go oslabia niestety dziecko musi byc 100% zdrowe w przeciwnym razie bedzie sie nawarstwialo
inhalator mam taki i z tego co wiem juz kilka dziewczynz forum go kupilo i sa zadowolone
INHALATOR NEBULIZATOR Care Life + GRATIS SMOCZEK! (2094673711) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
baby ty odmarsz do gina juz predzej pisalam i sie nie dodalo bolesne piersi nic a nic nie znacza mnie bolaly a ciaza juz 2tyg byla martwa a jak plamienia to potrzebne hormony i trzymam kciukasy

My 12,5kg i 82 cm bylo miesiac temu​
 
dziewczyny jestem padnięta, nie mam na nic siły, te dzieciaki mnie wykończyły :laugh: (3 chłopaków: Adi i dwaj rówieśnicy u nas w mieszkaniu...)
poza tym nie mam nawet chwili na neta, tyle spraw do załatwienia i odwiedzin...
wpadam więc tylko powiedzieć, że po wizycie wszystko ok, tak jak sie spodziewałam mam infekcje grzybiczą dostałam leki, plamienie najprawdopodobniej z tego powodu było, bo żadnego krwiaczka i nic innego nie ma więc wszystko jest dobrze z maleństwem :) jeśli plamienie się nie powtórzy po leczeniu to nie ma potrzeby brać hormonów :) ale receptę na wszelki wypadek dostałam gdyby coś :)
 
baby super, że wszystko super!! Teraz ładnie rośnijcie!!

W nocy miałam jazdę bo mała bardzo mocno gorączkowała.. zbijałam temp i znowu wzrastała. Młody z Mileną zostali w domu i małżon miał iść do lekarza. Dzwonię do niego że jest nasz lekarz do 12 on na to że nie wie czy się wyrobi. Ok - nie czepiam się - pójdzie do innego. Gadam z nim później i się okazało że do dzieci przyszła szybko teściowa a on u lekarza nie był bo cyt."mała ma tylko gorączkę a młody ma tylko kaszel". No do teraz nie mogę się uspokoić :no: ale się wkurzyłam!!! A lekarz był do 16:15 a ja po 16 w domu. To chore że lekarza nie ma do 17 czy 18. Młodego wzięła do siebie teściowa a ja z myszka zostałam. Biedna nie chce zbytnio pić i non stop śpi.. wstaje, przytula się i zasypia.. nawet nie miałam sumienia jej kąpać - przebrałam, dałam mleczko - o dziwo wpiła 15o mm i poszła ziuziać po nurofenie. I jak na złość wyczerpały mi się baterie w termometrze - jak zaskoczył to wskazywał 39,3 ale to przecież tylko gorączka.. jutro ma z nimi iść do lekarza jak nie to się zwolnię i sama pójdę. Ale mam na niego maxa....
 
Aneczkaa zdrówka życzę! A może to trzydniówka skoro gorączka taka wysoka i innych objawów brak??? Jak Kuba miał taką gorączkę jak byłam w ciąży a on miał już 3 lata to też mu nie mogłam zbić... dosłownie z zegarkiem w ręku czekałam aż miną 4 godziny żebym mogła dać przeciwgorączkowy. Robiłam mu zimne okłady ręcznikiem i nawet kąpiel ale to pomagało na pół godziny...
 
reklama
Do góry