reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

Hej,
Jaka tu cisza... parę dni nie zaglądałam, i myślałam ile to będzie nadrabiania. Widzę, że porządki świąteczne powoli się zaczynają. Ja szczerze powiedziawszy nie wiem za co się złapać, jeszcze mam w planach malowanie sypialni- taka "zazdrość" jak to m nazwał, bo mama u góry maluje to i mi się zachciało :-p
Emi dzisiaj sama zasnęła po obiadku, dałam ją na fotel i poszłam do kuchni sobie zrobić coś do zjedzenia, na początku ładnie się bawiła i oglądała bajki na pulsie 2, a później widzę głowa w dół. Pierwsze się przeraziłam, czy coś się nie stało- zobaczyłam tylko jej oczka i stwierdziłam, że mały brzdąc idzie spać. Tylko do wózka włożyłam i koniec, więc nadrabiam gdzie się ta i co się da. I szukam prezentów na all :-)
 
reklama
Cześć dziewczyny :-)

Moja Alutka je dosyć ładnie mleczka od 150 d0 220 na raz, obiadki też wciąga duży słoiczek i deserki tak samo, do tego daje jej już biszkopcik, chrupki kukurydziane i skórkę chleba :-D ząbków jeszcze nie mamy ale zaczęły się luźniejsze kupki i popłakiwania nocne, także może już tuż, tuż :tak:

Miłego weekendu :-)
 
Oliwka36 to ładnie Ci je, zazdroszczę, bo ja muszę się porządne nagimnastykować aby zjadła obiadek. Mleka wypija góra 180-190 ml i nie więcej. Chrupki kukurydziane wsuwa i to nawet dużo, chociaż się boję o te ząbki bo się przylepiają. Mam nadzieję, że jedzenie powróci do normalności bo teraz je katar i myślę, że to przez to....
 
Witajcie moje piękne,

Nie pisalam bo prawie przez 2 tyg nie mialam klawiatury:/ straszak mi zalał od latopa (nie wiem jaki bedzie koszt wrrrr) a druga która mialam zastepcza powyjmowal przyciski i pochowal:baffled: przez Tablet PC pisalo sie strasznie wiec zrezygnowalam... ale juz Witam z nowa klawiatura:-D

U nas dzieciaki odpukac zdrowe za tydzien robimy urodzinki Alana wiec szykowania co nie miara bedzie 10 osób...Marceli szaleje juz puszcza sie lozka i robi pierwsze kroczki,juz sie nie rehbilitujemy bo mlody poszedl ladnie do przodu.

Smile
- chcialam Cie poinformowac ze na bank bedzie dziewczynka i to nie dlatego ze masz dwoch chlopców ale mam taka swoja słodka tajemnice i zobaczysz ze sie sprawdzi:) Oczywiscie Gratuluje i bardzo sie ciesze .Jak bedziesz po pierwszym USG daj znac:)

Dziewczyny to u mnie mlody wciana 3x dziennie mleczko po 260ml:blink:wiec ma spuscik ale to tylko facet :pPP

Alan zaczał byc zaczepny co do Marcela ,caluje go,ciagnie za reke zeby poszedl sie z nim bawic no jest wesolo:pchoc bywaja momenty ze daje mu ostro w palnik a marceli placze...

Teraz bede czesciej:)
 
Pusto tu, pusto :)

Ja dzisiaj mam powrót rodziców z nad morza :( a było tak fajnie, hehe. no, ale rosołek im gotuję i drugie danie będzie, Mam nadzieję, że będą zadowoleni, cała rodzina mi się pyta, co Młodemu pod choinkę, ale ja twardo, że ustalenia w rodzinie inne było, że tylko chrześniakom, więc nic nie trzeba.. ale sie zastanawiam, jak będą kupować, to chyba lepiej coś, co chcę, prawda? tylko nie wiem, co chcę :)
 
u nas masakra...
Olek ciągle marudzi, kaszel jeszcze nie minął, jakaś inna dr nas przyjęła, zmieniła inhalacje an flegaminę i jest chyba trochę lepiej. Jak u was ze spaniem ? My mamy wrażenie, że Olek się budzi ale za 5 minut najchętniej poszedł by spać znowu tylko zasnąć nie może. średnio 2 godziny aktywności i np 30 minut spania.
Ania widziałam, ze już zaczynasz dawać kawałki. u nas przez ten kaszel na razie to odpada bo szybko się krztusi :-( ogólnie można powiedzieć, że brak apetytu.żyje chyba na mleku zjadanym w nocy przez sen...
 
Fel - u mnie odwrotnie, dzisiaj tylko jedna drzemka i generalnie cienko z drzemkami ostatnio np. dwie po 30 min, albo jedna 60-120 min. Zapewne jest osłabiony przez chorobę. Trzymajcie się.
 
Cześć dziewczyny.Wpadam do Was na chwilkę z czerwcówek z pytaniem...Czy któreś z Waszych pociech było do tej pory na mleku Hipp Bio Comfort?Jesli tak to na jakie następne przechodziłyście? Moja mała od urodzenia była na Hipp Bio Combiotic,po 3 miesiacach męczarni z gazami przeszłam na Comfort,ale chciałabym już zmienić na jakieś inne bo to też cudne nie było:( Myslałam o powrocie do Combiotica ale czy to ma sens?Boje się,ze problemy brzuszkowe wrócą.
Z góry slicznie Wam dziękuje za odpowiedź.Pozdrawiam,miłego dzionka,zdróweczka dla juniorków:)
 
reklama
emka my bylysmy na comforcie, zmienialam jeszcze na poczatkowym, na zwyklego hippa i kontynuujemy hipp mleko nastepne... mialysmy tylko przerwe na bebilon ale wrocilismy do hipp
przechodzenie metoda mieszania stopniowo
powodzenia
 
Do góry