reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwiecień 2013

zleciało-fakt , mam nadzieję , że druga połowa też tak zleci:-)
a ja siedzę i listę zakupów robię, coraz to dłuższa jest:szok:. jakieś takie pustki mam, hehehe
 
reklama
dziewczyny,a kiedy dowiedzialyscie sie,ze jestescie w ciazy? ja dopiero w 7-(8 tygodniu potwierdzone u lekarza). 2 testy pokazaly,ze nie jestem w ciazy -jak juz w niej bylam, dopiero 3 test pokazal ( to byl juz ten 7 tydzien). W dodatku odstęp pomiedzy OM,a USG mam 3 tygodnie
 
Ja sie dowiedziałam jakoś 7-9 tydz. Nie pamietam dokładnie :baffled: A odstep tez mam Om i Usg 2 tyg. Narazie to sie nie mogę doczekać b prenatalnych mam na 15 grudnia. O apropos:) a wy gdzie chodzicie na prenatalne? Bo ja do Katowic ale ciągną kasę:/ mam zapłacić 280 zł!!
 
ja dowiedziałam się już 3 tyg- test wykazał jeszcze przed spodziewaną mies. ( słabo widoczny ale był), ale to dlatego że już bardzooo czekaliśmy;-) . a na prenatalne to do katowic jeżdzimy- tez teraz mamy zapłacic 280zł
 
Ostatnia edycja:
Ja robilam tylko dokladniejsze w 12 i 18 tc, no i zrobie za jakis czas znow. Nie robilam nic z krwi itd. ponoc nie ma ku temu podstaw, a nie chcialam juz robic sobie wody z mozgu.
 
reklama
AgataWro - apropos szantażowania Mikołajem. Moja koleżanka powiedziała synowi, że Mikołajwszystko widzi, tak nie do końca w to uwierzył, ale tak się złożyło że wniedługim czasie oglądał bodajże pingwiny z Madagaskaru i powiedzieli dokładnieto samo - koleżanka mówi, że jego mina była bezcenna, s:-Dzczęka mu opadła i toprzerażenie w oczach :-DJa się dowiedziałam o ciązy na 3 dni przed terminemokresu, bo zrobiłam betę. Testu z moczu już potem nie robiłam, więc nie mamtych dwóch kreseczek na pamiątkę:-(
Phelania - mojej siostry córcia w kwietniu będziemiała 3 lata i już kuma że Mikołaj przynosi prezenty, ale ona ma fioła napunkcie Mikołaja już od dawna, chciała przez cały rok oglądać bajki o tym panuw fajniej czapce;-)
tiramissu - jakiedyś zrobiłam dla męża kupon (taki a la kartki na żywność, do odcinania) nakanapeczki do pracy. było ich tam coś ok 30-tu. Teściowa była oburzona, że jatego nie robię "w standardzie", a M był zachwycony i faktyczniewycinał i zostawiał na stole na znak, że danego dnia chce kanapeczkę:-D
olcia - witamy,witamy.:-D ja się jeszcze zastanawiam, muszę wyczuć czy mój mąż da radę przy porodzie, zobaczymyjak będzie reagował na szkole rodzenia;-)
iza - nie wiemczy to nie jest tak, że ciasto na pierniki musi tak dwa tygodnie poleżeć. naszejuż od niedzieli jest w lodówce, a piec będziemy 15.12 i potem w pojemniki zamykać
Notka - zazdroszczęruchów pod ręką, mój po pierwsze kopie we wnętrzności i to czuje już od wielu tygodni (chociaż to pierwsza ciąża), poza tym mam niecotłuszczyku:-(
asiak -zazdroszczę postawy męża, ale nie wszyscy tacy są, zdarzają się mniejwytrzymałe egzemplarze;-)
 
Do góry