reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

reklama

Załączniki

  • IMG_9323.jpeg
    IMG_9323.jpeg
    32,9 KB · Wyświetleń: 27
Hej Dziewczyny
u mnie nie ma @ test tez biały, ale chyba podejrzewam, od kilku dni zaczał mnie bolec jajnik, ale bol jest inny niz przed okresem, taki bardziej owulacyjny preomieniujacy do pachwiny.
Podejrzewam zapalenie jajnika lub przydatkow.
Jutro ide do lekarza.
W tym tygodniu zaczelam sezon rowerowy i zrobilam 2 wyprawy po 30 km, no niby było ciepło, ale tez nie do konca.
czy myslicie, że może to być jakies zaziębienie ?
 
Hej Dziewczyny
u mnie nie ma @ test tez biały, ale chyba podejrzewam, od kilku dni zaczał mnie bolec jajnik, ale bol jest inny niz przed okresem, taki bardziej owulacyjny preomieniujacy do pachwiny.
Podejrzewam zapalenie jajnika lub przydatkow.
Jutro ide do lekarza.
W tym tygodniu zaczelam sezon rowerowy i zrobilam 2 wyprawy po 30 km, no niby było ciepło, ale tez nie do konca.
czy myslicie, że może to być jakies zaziębienie ?
Słuchaj, a może owulka Ci się opóźniła?
Może też od wysiłku. Ja tak często miewałam, jak zaczynałam sezon aktywniej.
 
@Sharley powiedz mi jak u Ciebie? może się udało jeszcze powtórzyć test?
Niby zrobiłam ale już nie wiem co myśleć. Mam wrażenie, że z tymi pinkami coś jest nie tak bo dziś znowu wyszła taka sama nibykreska jak wczoraj i w piątek (o czasie, widoczna gołym okiem) ale nijak nie ciemniejsza 🫥 jutro mam mieć @
 
reklama
Słuchaj, a może owulka Ci się opóźniła?
Może też od wysiłku. Ja tak często miewałam, jak zaczynałam sezon aktywniej.
Nie no 27 dc to raczej nie, a dzis 30😂
Miałam sono hsg w tym cyklu, potem jakoś ok 13 dc u gina i nie było żadnego pęcherzyka.
Raczej myślę że to może być jakieś gowno w postaci zapalenia
 
Do góry