reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

o kurde i nic nie widział lekarz?
A może jakiś pęcherzyk narastający?
Niestety, jest dużo małych pęcherzyków, miałam 15 dc pecherzyk 10 mm ale zmalał (dziś 19 dc). Obecnie potwierdzam diagnozę pcos także, przykro ale w szoku nie jestem.
Ale ten ból mnie strasznie martwi! Jest naprawdę dokuczliwy ☹️ nie mam pojęcia co robić
 
reklama
Niestety, jest dużo małych pęcherzyków, miałam 15 dc pecherzyk 10 mm ale zmalał (dziś 19 dc). Obecnie potwierdzam diagnozę pcos także, przykro ale w szoku nie jestem.
Ale ten ból mnie strasznie martwi! Jest naprawdę dokuczliwy ☹️ nie mam pojęcia co robić
Może jestem przewrażliwiona ale dla mnie takie bóle mogą (ale nie muszą!) świadczyć o endometriozie albo PCS (zaburzenia żylne miednicy). Tylko żeby pod tym kątem się diagnozować to niestety wizyta u normalnego ginekologa nie starczy bo oni z reguły nie są w stanie dostrzec zmian przy użyciu usg. Więc tylko specjalistyczne usg, doppler, rezonans itp. Poczytaj sobie na temat tych chorób i zobacz czy masz jakieś inne niepokojące objawy które są kojarzone z nimi.
 
Właśnie, dziewczyny, jak już mowa o bólach, a czy któraś z Was kojarzy takie ostre, kłujące bóle w podbrzuszu? Pojawiają mi się rano, jak za długo leżę w łóżku z pełnym pęcherzem i nie chce mi się wstać do toalety. Są tak silne, że zwijam się i nie jestem w stanie mówić, ale przechodzą po 2, 3 sekundach. Nie codziennie, badziej raz na 2, 3 mięsiace. Zawsze mam zapytać o to gina i zapomnę.
 
Niestety, jest dużo małych pęcherzyków, miałam 15 dc pecherzyk 10 mm ale zmalał (dziś 19 dc). Obecnie potwierdzam diagnozę pcos także, przykro ale w szoku nie jestem.
Ale ten ból mnie strasznie martwi! Jest naprawdę dokuczliwy ☹️ nie mam pojęcia co robić
A pytałaś lekarza? Czy to tak po USG cię zaatakowało?
 
Może jestem przewrażliwiona ale dla mnie takie bóle mogą (ale nie muszą!) świadczyć o endometriozie albo PCS (zaburzenia żylne miednicy). Tylko żeby pod tym kątem się diagnozować to niestety wizyta u normalnego ginekologa nie starczy bo oni z reguły nie są w stanie dostrzec zmian przy użyciu usg. Więc tylko specjalistyczne usg, doppler, rezonans itp. Poczytaj sobie na temat tych chorób i zobacz czy masz jakieś inne niepokojące objawy które są kojarzone z nimi.
Dziękuje! O pcs nie słyszałam i na pewno poczytam więcej. Za to jeśli chodzi o endometriozę to miałam nadzieje, ze mnie nie dotyczy poniewaz w życiu nie mialam bolesnej miesiączki, która w jakikolwiek sposób utrudniała by funkcjonowanie. To w takim razie na pewno o tych dolegliwościach wspomnę lekarzowi na wizycie. Pierwszy raz mam coś takiego 🙁
 
A pytałaś lekarza? Czy to tak po USG cię zaatakowało?
Przed usg była taka Hm tkliwość tak bym oceniła, a po właśnie już ból :/ czytam i czytam o zapaleniu gorączki brak, upławów tez. Żaden czynnik ryzyka u mnie nie wystąpił. Może spanko mnie uleczy 😥
 
Przed usg była taka Hm tkliwość tak bym oceniła, a po właśnie już ból :/ czytam i czytam o zapaleniu gorączki brak, upławów tez. Żaden czynnik ryzyka u mnie nie wystąpił. Może spanko mnie uleczy 😥
Odpocznij i jak masz termofor, to przyłóż.
Ogólnie zapytałam, bo ja tak często mam podczas owulacji właśnie. W dzień owulacji mam taki ból, a USG jest bolesne.
 
Jeżu ja ostatnio przy owulacji do szpitala chciałam jechac. Podejrzewam jednak ze to po pozamacicznej, dopiero co się wchlonela niedawno ale w życiu nigdy nie czułam owulacji a tu taki ból, masakra
 
reklama
W tym przypadku to nie wiem czy jest sens bo te kreski tak na prawdę równie dobrze mogły być testowe bo były strasznymi bladzioszkami 🤔 mam już za sobą 3 biolchemy więc podejścia lekarza pewnie to by nie zmieniło, a chyba się nie chce dobijać 🙃
W takiej sytuacji Ci się nie dziwię 🙂. No to szybko okres i do przodu 😘 czekam tu na piękne kreseczki 🙂
 
Do góry