reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

🌞🌹 Kwietniowe kreski🐣🌹, pełne nadziei migają, dwie kreski radość nam długą zapowiadają.

Oczywiście, żeby było śmiesznie....dźwignęło mnie dzisiaj przy sushi i myślę.....test ! Po chwili do mnie dotarło, że to miesiąc bez starań 😂😂😂 a z seksem w wtorek i owulacja sobota/niedziela....szansa wynosi jakiś 1% 😂😂😂
 
reklama
Oczywiście, żeby było śmiesznie....dźwignęło mnie dzisiaj przy sushi i myślę.....test ! Po chwili do mnie dotarło, że to miesiąc bez starań 😂😂😂 a z seksem w wtorek i owulacja sobota/niedziela....szansa wynosi jakiś 1% 😂😂😂
oj no nie powiedziałabym 😬
Ja chyba z drugą ciążą tak miałam, że gdzieś wyjeżdżałam i szaleliśmy gdzieś 11-go a 16-17 była owulka. Okres mi się spóźniał,nawet nie sprawdziłam. Później jesteśmy w galerii i tak mówię do starego: ty, zapiekankę tak mi się chce, ale równocześnie jakoś mnie zemdliło jak przechodziliśmy obok grupki palaczy…idziemy do rossmana! Szczałam w galerii na patyk,bo byliśmy akurat u rodziny w gościach o głupiej mi było robić to u nich na chacie 🤦‍♂️
 
masz na myśli temperaturę czy LH? Alkoholu nie piłam, ale faktycznie w 16 i 17dc musiałam wziąć ibuprofen, chociaż długo się męczyłam i broniłam, ale ból głowy wygrał 😕 Niestety jestem migrenowcem, ale na szczęście nie zdążyło się rozkręcić na tyle, żebym musiała brać te na receptę.
temperature…:) jak dobrze pamiętam leki obniżają a alkohol podwyższa:)
 
reklama
Do góry