reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2016

Moja mala spala w gondoli na secjalnym stojaku, doradzil nam to wlasciciel sklepu gdzie kupowalam wozek I meble .gondola miala lepszy materacyk od koszyka ..... Do naszego lozka dostawilam I mala byla na wyciagniecie reki.
Dziewczyny polecam apteczne zakupy na stronie Portal Dbam o Zdrowie - leki, suplementy diety, kosmetyki. W 24 h dostaczaja zamowienie do wybranej przez was apteki I ceny duuzo mniejsze.
 
reklama
Kurczaczek! Ja mialam szafke z przewijakiem I podnoszony blat z miejscem na wanienke. Wanienke musisz miec postawiona gdzies wyzej Bo wysiadzie ci kregoslup , wiec taki stojak sie przyda jak nie masz gdzie I w dodatku mobilny. Ja przez pierwszy miesiac stawialam wanienke na lozku( Bo meble mialam juz w nowym domu) -masakra dla plecow!
1 stycznia ,miesiac po cesarce dostalam w prezencie noworocznym przeprowadzke! Nigdy mu tego nie wybacze!!;-)
 
Tusia a na łóżku nie chwiała Ci się wanienka ? Bo ja też myślałam że o łóżku ale mam dość miękki materac i nie wiem czy to bezpieczne ;) Póki co nie mam mebli bo jesteśmy w trakcie remontu i przeprowadzki na "swoje" tylko jakoś powoli to idzie i do tego taka niespodzianka z ciążą :-)
 
Toż to nowowość Tusia :) Kobieto co ty tak latasz na tą betę przecież oczywiste że jesteś :happy: Ale dobrze jeśli się martwiłaś że się uspokoiłaś hehe
My mieliśmy dla Damiana i łóżeczko i kołyskę u teściów takie stare przechodzące z pokolenia na pokolenie- bardzo porządne i nie do zdarcia. Łóżeczko mój tata pomalował na biało (jakąś specjalną farbę kupował antyalergiczną czy coś) i bardzo pięknie wyglądało, kupiliśmy tylko nowy materac i pościel, jeśli będziemy w Pl autem to je przewieziemy, nie będziemy nowego kupować. A kołyska stała w drugim pokoju i też dosyć długo w niej spał przez dzień- ale to była stabilna, porządna kołyska.
Do kąpania mieliśmy też całą taką komodę z wanienką i przykrywaną przewijakiem- super sprawa ale tam mieliśmy wielką łazienkę tu mamy małą więc chyba nawet bez stojaka się obejdziemy, zobaczymy może mi nawet wygodniej w sypialni będzie kąpać- okaże się :happy:
 
Ja córki wanienkę stawiałam na dwóch krzesłach nie miałam stelaża z racji braku miejsca na te wszystkie gadżety dziecięce. A teraz mam nadzieję, że moja psiapsiółka pożyczy mi po swoim dziecku ;-)
Przewijak mam taki na łóżeczko po Roksanie, też fajna sprawa...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Napisze tylko jedno ;OO Klaudyna oddawaj pierogi ;DD taką chote mi narobiłaś że nie moge o niczym myśleć :DD

Tusia wariatko jasne ,że jesteś w ciązy ;D juz spokojniejsza po becie ??:)

martita ciesze sie ,żę z dzidzia wszystko ok a serduszko pięknie bije ;))

z tym stelarzem pod wanienke to mysle ze nawet dobry pomyssl ;D ja nie mialam z zadnym dzieckiem i mój kręgosłup tego milo nie wspomina , mąz przynosil wanienke na kanape a pozniej jak juz doszlam do siebie to wanienke wkladałam do wanny i sie schylałam ale nie uwazam tego za szczyt rozumu ;DD

Anika kciuki za wizyte !!! ;)

przepraszam ze nie odpisze wam wszystkim ale za duzo tego i nic nie pamietam ;(

tak malo pisze ze pewnie juz o mnie zapomnialyscie ;D
 
Do góry