reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2017

Mnie Pani doktor polecila na przeziebienie leki firmy *spam* sa one specjalnie dla kobiet w ciazy zobacz sobie choc szczerze mowiac nie wiem jak dzialaja kupilam je zeby miec w razie wu jak co mnie lapnie dzieki bogu odpulac narazie jestem zdrowa :) Tobie tez zycze duzo zdrowka kuruj sie!

dziekuje bardzo :) mam nadzieje,ze szybko przejdzie.. a nazwe firmy sobie zapamieetam i jak mi nie pomogą dotychczasowe srodki to skorzystam albo i sama na wszelki wypadek kupie
 
reklama
Dziewczyny czy wchodzicie ze swoimi mężami/partnetami na wizyty i czy są z Wami przy USG dopochwowym? To moja pierwsza ciąża i w sumie nie wiem... Na chwilę obecną wchodze sama... Z jednej strony chciałabym żeby zobaczył maleństwo a z drugiej zastanawiam się czy nie będzie do dla nas wszystkich krępujące... Co Wy o tym myślicie?

W sumie zależy jak do tego oboje podchodzicie. Moj maz od początku ciąży z córka wchodził na każde badanie, nawet był jak mnie lekarka badała na fotelu. Był także przy porodzie do samego końca. Czujemy sie bardzo swobodnie w swoim towarzystwie i jakos nigdy nie byłam przy nim skrępowana. Teraz niestety ma duzo pracy a ja chodzę do lekarza w godzinach porannych wiec nie moze mi towarzyszyć.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja już mam kilka par spodni ciążowych hihi :D Nawet dwie pary już mogę nosić, bo nie chcę uciskać brzucha [emoji4] A co do rzeczy dla maluszka... Jak będę znała płeć to zacznę szaleć [emoji3] Niedługo odziedziczę po córeczce koleżanki łóżeczko, wieeeele zaoszczędzimy, nie ma co patrzeć na zabobony [emoji86]

w57vskjog7p17owg.png
Ja jeszcze moge chodzić w swoich spodniach ale troszkę mnie juz cisną... Dlatego zakładam sukienki spodenki i cos co mnie nie cisnie:)
Mi przeszly wszystkie objawy wiec o ciuchach ciążowych narazie.moge zapomnieć... Mąż mnie uspokaja a ja dalej wariuje...
 
Ja jeszcze moge chodzić w swoich spodniach ale troszkę mnie juz cisną... Dlatego zakładam sukienki spodenki i cos co mnie nie cisnie:)
Mi przeszly wszystkie objawy wiec o ciuchach ciążowych narazie.moge zapomnieć... Mąż mnie uspokaja a ja dalej wariuje...
Z tego co czytałam to z czasem objawy ustępują, a II trymestr jest naaaaajpiękniejszym okresem w ciąży [emoji16] Nie denerwuj się niepotrzebnie, a jak już to do lekarza na wizytę leć :)

w57vskjog7p17owg.png
 
Na czczo trzeba byc, jesli w badaniach jest tez glukoza.
Do morfologii nie trzeba i tych wszystkich hivow, rozyczek tez nie. Mozna zjesc lekkie sniadanie. Mozna wypic wode, ale bez przesady, ze litr na raz, bo mozna rozrzedzic krew ;)
Na necie sa mieszane opinie co do tsh. Moj endokrynolog w poprzedniej ciazy mowil, ze moge jesc lekkie śniadanie.

Co do pobierania moczu powinno sie najpierw umyć, wytrzec, troche siknac i pobrać mocz ze środkowego strumienia. Kolo cewki po nocy czesto sa fizjologiczne bakterie. Jak sie nie umyje, to czesto ze sluzem wpadają do probki i falszuja wynik.


Lucy - strasznie mi przykro :/ Ja tez jestem bez dochodu... Zapisz się do PUP. Po urodzeniu dziecka bedzie przyslugiwac Ci kosiniakowe 1000 zl miesiecznie przez rok.
 
ma któras z Was moze sprawdzone proporcje na syrop z cebuli? w sumie nigdy go sama nie robilam... jedynie mam w pamięci ze babcia mi taki robila w dziecinstwie...
 
reklama
Mnie Pani doktor polecila na przeziebienie leki firmy *spam* sa one specjalnie dla kobiet w ciazy zobacz sobie choc szczerze mowiac nie wiem jak dzialaja kupilam je zeby miec w razie wu jak co mnie lapnie dzieki bogu odpulac narazie jestem zdrowa :) Tobie tez zycze duzo zdrowka kuruj sie!

Mnie syrop *spam* zawsze szybko stawiał na nogi. Polecam!! Natomiast tabletki do ssania na bazie propolisu jak dla mnie nie do przełknięcia :/



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry