StKarolina
Fanka BB :)
Jezu dziękuję. Uspokoiłaś mnie. Tak się denerwowałam że nie mogłam znaleźć tego postu gdzie ktoś pisał o jakiś normach.Wynik dobry![]()
Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Jezu dziękuję. Uspokoiłaś mnie. Tak się denerwowałam że nie mogłam znaleźć tego postu gdzie ktoś pisał o jakiś normach.Wynik dobry![]()
1,5 mm to wynik jak najbardziej w porządku [emoji4]Dziewczyny piszecie o tych badaniach prenatalnych i testach PAPPA.
Ja na testy się nie zdecydowałam. Teraz chyba żałuję - no ale nic.
Miałam badania prenatalne. Wynik 1.5mm. To źle, Dobrze?
Wiem, wiem gdzieś tu były jakieś normy. Ale w sumie teraz do mnie doszło że nawet się tym nie interesowałam a teraz się boję że wynik nie jest za dobry.
Proszę dziewczyny co o tym wyniku myślicie?
Napisane na HTC Desire 825 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem, że ciężko teraz znaleźć dla Ciebie słowa pociechy, ale staraj się być dobrej myśli. Oby za za 2 tygodnie wszystko okazało się być w porządku. Tym bardziej, że pozostałe wyniki są w normie.Ogólnie wszystko jest w normie, przeziernosc, kość nosowa, tylko maluszek ma dużo płynu w główce [emoji22]. Za 2 tyg znowu kontrola. Gin kazał narazie się nie przejmować, ale wiecie jak jest. O płeć nie pytałam bo on cały czas sprawdzał ta główkę, 40 min robił mi usg i dopochwowo i przez brzuch. Ale na koniec wizyty podczas rozmowy o tej główce powiedział mi że chłopiec. Nie wiem co myśleć, jestem załamana.
![]()