reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Tak, 3go maja nas wypisali. Synuś jest po prostu przekochany. Dużo je, śpi też nawet sporo. Dużo się uśmiecha i lubi przytulanie. Ja, cóż dochodzę do siebie po cc, miałam niewspółmierność porodową. Rana się goi, szwy będą ściągane po niedzieli, biorę przeciwbólowe tabletki raz dziennie tylko.
 
Tak, 3go maja nas wypisali. Synuś jest po prostu przekochany. Dużo je, śpi też nawet sporo. Dużo się uśmiecha i lubi przytulanie. Ja, cóż dochodzę do siebie po cc, miałam niewspółmierność porodową. Rana się goi, szwy będą ściągane po niedzieli, biorę przeciwbólowe tabletki raz dziennie tylko.
Rozumiem ważne że dochodzisz do siebie i synek jest grzeczny A nocki jak ?
 
reklama
Do góry