reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Co wybrałaś ciekawego? [emoji4]

Agnes
Quinny buzz xtra. Albo bugaboo cameleon. Ale buzz podbił moje serce[emoji173]
Łóżeczko z allegro [emoji3] idę screena zrobic[emoji6]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

Jeszcze wybór się zmieni [emoji14] pochwal sie
Wiem wiem.. Ja tak planuje już od ciąży przyjaciółki( córka jej ma 1.5 roku). [emoji23][emoji23] uczymy się na błędach swoich[emoji23] a ile już było moich top wózków to chochochooooo[emoji23][emoji23]


Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom

1502192979-aaaaaa.png
1502192985-aaaaaa.png


[emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Mam stelaż do spacerówki a nie mam do niej gondoli. Jak córa była mała to pożyczyłam wózek od siostry... teraz muszę zainwestować. :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja sprzedałem wózek po synu. Zresztą był brzydki[emoji39][emoji38][emoji3]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1502192979-aaaaaa.png
1502192985-aaaaaa.png


[emoji173][emoji173]

Napisane na SM-G925F w aplikacji Forum BabyBoom
Widziałam właśnie cos w podobie prawie identyczne mają stronę na facebooku firma w niemczech ale po polsku, polskie produkty i sprzedaja w euro, wysyłka darmowa i chyba komplety sprzedają.
Widziałam tez tetry mają i w sumie wychodzi nie drogo.

Agnes
 
Widzę,że plany pełna parą [emoji3].Ja mam już ogólny zarys tego co kupie,ale pierwsze zakupy poczynie w okolicach świat,bo nie będę miała gdzie tego przechowywać.Wczesniej pewnie będę kupowała ciuszki i tym podobne drobne rzeczy.

Napisane na D5103 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witamy witamy :)
Nie będę "najstarszą starowinką" hurraaa
emoji13.png


Proponuję założyć nowy wątek, który każda z nas będzie mogła edytować w miarę rozwoju ciąży. Gdzieś widziałam na forum u innych mam. Podpowiedzcie czy chcecie coś takiego, lub ewentualnie o co jeszcze uzupełnić.

Ano tak przebilam wszystkie :) Wiekiem...

Natomiast moja najlepsza kumpela teraz urodzila 2 dzidzie w wieku 39 lat ...I lezac w szpitalu w UK powiedzial a ze byla jedna z najmlodszych Mamusiek ;)

Mnie sie pomysl podoba na bardziej konkretny watek :)
 
Ostatnia edycja:
Ja mam wszystko. Wózek, łóżeczko (stoi rozłożone ale córka trzyma tam zabawki bo spać w nim nie będzie). Jedynie nie mam ubranek dla chłopca.
 
reklama
Do góry