reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Dzień dobry dziewczyny,

@Wagobunda wspolczuje Ci, ale teraz musisz chronić te maleństwo co w tobie rośnie choć twoj partner moze tego nie rozumiec. Palenie bierne w ciąży moze prowadzić do podobnych kaplikacji, co samo palenie przez ciezarne. Nie pozwól sobie na to albo opuszczaj pomieszczenie w którym dana osoba pali. Jesli chodzi o związek, to tak jak dziewczyny pisza musisz podjąć jakieś kroki bo unieszczesliwisz siebie i nie tylko. Czasem lepiej stracić 9 lat niż 30..
@Gina86 myślę jak Ci pomoc jesli chodzi o dodanie zdjęć. Moze spróbuj wyrzucić aplikację i później wgrać ja na nowo czasem przy wgrywaniu pojawia sie informacja czy chcesz udostepnic swoja galerie/ czy tez dostęp do swojej galerii i wtedy zamiast nacisnąć nie, spróbuj sie zgodzić, moze to pomoże???
U mnie dziś szaruga dziewczyny i co jakiś czas pada :/ wiec automatycznie brak energii, ale późnym popołudniem obiecałam sobie basen, juz go sobie obiecuje od kilku tygodni, wiec mam nadzieje, ze tym razem mi sie uda :)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny,

@Wagobunda wspolczuje Ci, ale teraz musisz chronić te maleństwo co w tobie rośnie choć twoj partner moze tego nie rozumiec. Palenie bierne w ciąży moze prowadzić do podobnych kaplikacji, co samo palenie przez ciezarne. Nie pozwól sobie na to albo opuszczaj pomieszczenie w którym dana osoba pali. Jesli chodzi o związek, to tak jak dziewczyny pisza musisz podjąć jakieś kroki bo unieszczesliwisz siebie i nie tylko. Czasem lepiej stracić 9 lat niż 30..
@Gina86 myślę jak Ci pomoc jesli chodzi o dodanie zdjęć. Moze spróbuj wyrzucić aplikację i później wgrać ja na nowo czasem przy wgrywaniu pojawia sie informacja czy chcesz udostepnic swoja galerie/ czy tez dostęp do swojej galerii i wtedy zamiast nacisnąć nie, spróbuj sie zgodzić, moze to pomoże???
U mnie dziś szaruga dziewczyny i co jakiś czas pada :/ wiec automatycznie brak energii, ale późnym popołudniem obiecałam sobie basen, juz go sobie obiecuje od kilku tygodni, wiec mam nadzieje, ze tym razem mi sie uda :)

Napisane na P00A w aplikacji Forum BabyBoom
Dzięki za radę. Teraz chyba pójdzie[emoji4] u mnie też obrzydliwa zgnilizna na zewnątrz. Siedzę pod kocem i przymierzam się do książki. Nosa z domu dzisiaj nie wysciubię.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak odpisujesz to poniżej mam aparat i taki prostokąt z dwoma trojkatami symbolizujacymi zdjęcie i jak tam się klika to otwiera się galeria[emoji1] nie wiem tylko jak z rozmiarem bo moje od razu wchodzą ale jak już chciałam z netu dodać zdjęcie wózka które znalazłam to miałam komunikat że za duże[emoji37]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
1508753102-5216dbc63ca44223-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To moja sofa. Jest naprawdę mega wygodna. Spokojnie młody się z nami mieści, czasem mu pozwalamy z nami spać. Na upartego to i z 5 osób mogłoby się wyspać.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
Jest piękna - marzy mi się właśnie coś takiego. Albo jesZcze znalazłam taka opcje że jest narożnik i z tylu taka szafa - i szafę się opuszczało i było wtedy łóżko 160x200 z tym że nie znam nikogo kto by coś takiego miał więc nie mam opini.

Dzięki za zdjęcie[emoji11]

Ech.. siedzę w pracy, pisze pod stołem i już tak mi się nie chce że odliczam do wyjścia[emoji19]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jest piękna - marzy mi się właśnie coś takiego. Albo jesZcze znalazłam taka opcje że jest narożnik i z tylu taka szafa - i szafę się opuszczało i było wtedy łóżko 160x200 z tym że nie znam nikogo kto by coś takiego miał więc nie mam opini.

Dzięki za zdjęcie[emoji11]

Ech.. siedzę w pracy, pisze pod stołem i już tak mi się nie chce że odliczam do wyjścia[emoji19]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
Poczytaj opinie na necie. Myślę, że to też niezła opcja, jeśli ogranicza Cię przestrzeń. Tylko naprawdę nie kupuj gotowca, jeśli chcesz żeby ten mebel posłużył Ci więcej niż kilka lat. Warto z projektem udać się do jakiegoś poleconego gościa, który robi takie cuda. On doradzi i przedstawi różne opcje. Napewno zapłacisz wiecej niż w normalnym sklepie, ale komfort o niebo lepszy i masz dokładnie to co chcialaś. A i wgniecenia od tyłka po 2 latkach nie będzie[emoji12]

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
maz jest marokanczykiem i pracuje w holandii...czuje sie z tym wszystkim bardzo samotna i juz oczami wyobrazni widze jak wychowuje dziecko sama, bo mam coraz mniej ochoty na bycie z nim....powinnam juz kiedys sie z nim rozstac kiedy dawal mi ku temu powody, ale chyba bylam zbyt zakochana i zbyt zakompleksiona...
Współczuję[emoji17] trzymam mocno kciuki aby Wasza sytuacja się zmieniła. Na dłuższą metę tak się nie da żyć a najważniejsze jest dobro i szczęście Maluszka i Twoje.

Jeżeli chodZi o stres zWiązany z wizytami to chyba ciężko się go pozbyć. To moja druga ciąża a noc przed wizyta nie mogę zasnąć co chwilą się budzę, w pracy to potem nieprzytomna jestem. A jak siedzę pod gabinetem to serce mi tak wali że masakra - jednocześnie cieszę się że zobaczę maluszka a z drugiej strony jestem przerażona czy wszystko jest ok. I tak to już będzie do końca bo narodziny maluszka tego nie zmienia [emoji12]

Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czytam że rozmawiacie o sofach, kanapach... jeśli mogłabym coś poradzić to poszukajcie w necie Swarzędz design system nova, czy jakoś tak.
My takowa kanapę posiadamy.

Oddaliśmy parę lat temu sypialnię dziecku i sami przenieśliśmy się do dużego pokoju. Z założeniem że śpimy na narożniku (super, hiper na sprezynach). O ile narożnik sprawdzał się przy sporadycznych noclegach (np. izolacja w chorobie), to na dłuższą metę doprowadził nasze kregoslupy do szału (łączenia gabek i twardość). Suma summarum wylądowaliśmy na materacu na podłodze na dwa lata, aż w końcu znaleźliśmy nasze cudo. Powiem wam, że było warto czekac. Po rozłożeniu mamy powierzchnię spania 140x200 bez żadnych łączeń. W ciągu dnia wygodną kanapę. Poszukam zdjęć i wyśle. Kosztuje niemało ale komfort najważniejszy.
1508782007-63f09f23d940aa7f-aaaaaa.jpeg

1508782016-1a5343a470e4f967-aaaaaa.jpeg

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
Czytam że rozmawiacie o sofach, kanapach... jeśli mogłabym coś poradzić to poszukajcie w necie Swarzędz design system nova, czy jakoś tak.
My takowa kanapę posiadamy.

Oddaliśmy parę lat temu sypialnię dziecku i sami przenieśliśmy się do dużego pokoju. Z założeniem że śpimy na narożniku (super, hiper na sprezynach). O ile narożnik sprawdzał się przy sporadycznych noclegach (np. izolacja w chorobie), to na dłuższą metę doprowadził nasze kregoslupy do szału (łączenia gabek i twardość). Suma summarum wylądowaliśmy na materacu na podłodze na dwa lata, aż w końcu znaleźliśmy nasze cudo. Powiem wam, że było warto czekac. Po rozłożeniu mamy powierzchnię spania 140x200 bez żadnych łączeń. W ciągu dnia wygodną kanapę. Poszukam zdjęć i wyśle. Kosztuje niemało ale komfort najważniejszy.
1508782007-63f09f23d940aa7f-aaaaaa.jpeg

1508782016-1a5343a470e4f967-aaaaaa.jpeg

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja do Swarzedza blisko mam[emoji1]
A powiedz mi gdzie chowasz ten materac? A opcja spania 160x200 też jest? Muszę sobie na to popatrzeć i tak jak @Gina86 napisała poszukać też firm która zajmuje się robieniem tego typu sof/łóżek pod zamówienie i wszystko razem przekalkulowac[emoji16] mam czas - liczę na to że do momentu aż starsza córcia pójdzie do szkoły pomieszkaja razem (czyli po porodzie mam jeszcze jakieś 3lata żeby dobrze wykorzystać i nacieszyć się sypialnią[emoji48] ). No chyba że będą się mocno kłócić itd. To wcześniej - to też muszę brać pod uwagę[emoji6]

@a_gdyby_tak weszłam na ich stronę - kurcze wszystkie salony mają w Warszawie [emoji19] szkoda - liczyłam na to że z racji nazwy choć jeden będzie w Swarzedzu - fajne te kanapy i doczytałam że 160x200 też są. Do tego łóżka chowane w szafie też robią - choć dobrze że leżałam jak zobaczyłam cenę (i to cena od...)[emoji23] niestety te już raczej poza naszym zasięgiem[emoji17]




Napisane na HTC Desire 530 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam leniwym Dzień Dobry [emoji4] pogoda tak zachęca do wszystkie, aż chce się żyć normalnie [emoji23] ja zdążyłam już zaliczyć wizytę w secondhandzie - polowałam na jakieś ciuszki ciążowe, bo powoli robi sie coraz mniej wygodnie w tych dotychczasowych. Ceny sklepowe wiadomo nie zachęcają do zakupu [emoji58]. A coś tam udało mi się upolować za grosze, tak więc warto było rano wstać.
Czeka mnie jeszcze robienie obiadu - dzisiaj gulasz z kurczakiem i papryką, do tego kasza gryczana i ogóreczek kiszony.
Jak tam u Was samopoczucie dziewczyny???

Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry