reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny dzisiaj slonce na zewnatrz i w sercu [emoji5] wszystko mi mowi ze bedzie dobrze [emoji5] dziekuje za kazde slowo wsparcia i poparcia to dla mnie bardzo wazne szczegolnie teraz... ten mezczyzna byl czescia mojego zycia a raczej moim zyciem przez ostatnie 9 lat...wiem,ze pojawia sie gorsze dni kiedy zwatpie w slusznosc swojej decyzji i zatesknie, ale musze pamietac w kazdej slabszej xhwili,ze odkiedy odszwdl oddycham pelna piersia bez obawy o jutro... Dziekuje ,ze jestescie
Kochana ja jak bylam bardzo mloda tkwilam 5 lat w toksycznym zwiazku gdzie stracilam.poczucie wlasnej wartosci i dopiero jak to sie skonczylo to zaczelam zyc pelnia zycia i przezywac druga mlodosc i zaluje tych zmarnowanych 5 lat ale uznalam to za lekcje zycia. Wiec nie smutaj sie tylko zacznij czerpac z lepszego zycia (zobaczysz ze takie bedzie)
 
Wagobunda gratuluje Ci jakże trudnej i odważnej decyzji! Ale tak jak dziewczyny pisały w koncu zaczniesz żyć i spotkasz kogoś odpowiedniego i wartościowego na swojej drodze, wszystko się ułoży [emoji4]

Dziewczyny cieszę się z waszych udanych wizyt, niech bobasy dalej zdrowo rosną [emoji4]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dagi89 dawno się nie odzywałaś na forum...wszystko u was dobrze???napisz co u Ciebie slychac[emoji6]pozdrawiam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej Dagi89 dawno się nie odzywałaś na forum...wszystko u was dobrze???napisz co u Ciebie slychac[emoji6]pozdrawiam

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej :* miło że pytasz :* [emoji173] u nas wszystko dobrze, rośniemy pięknie, czujemy się już o wiele lepiej i zaczynamy godzić się z jedzeniem :D [emoji23] przepraszam ze się tak mało odzywam ale praca pochłania cały dzień a już najwyższy czas zacząć szukać wyprawki... a jej szukanie pochłania tyle czasu ze masakra, fakt kosmetyki wózek i łóżeczko mamy wybrane ale ciągle to tylko wybrane.

Najprawdopodobniej w grudniu czeka nas przeprowadzka ponieważ właściciel od którego wynajmujemy dom nie zamierza wymienić pieca gazowego który się psuje wiec na tykajacym dynamicie spać nie będziemy ;/ musimy zacząć myśleć juz o dziecku wiec nawet na pół roku się przeprowadzimy...

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt i wiadomość co u Was w brzuszku rośnie! My usg mamy 30 listopada i cały czas się zastanawiam czy iść wcześniej czy spokojnie czekać :) podsluchuje go cały czas to wiem ze serducho pięknie bije i jestem spokojna :)
 
Macie juz wybrane imiona? U nas właśnie trwają debaty. Bartek czy Arek [emoji14]

U nas dziś cały dzień debata...

0d1ylqxwwck2sz1j.png
 
reklama
Hehe u was też rozmowy trwają...:) u nas tez[emoji4]może jak się urodzi dzidziuś będzie łatwiej podjąć decyzję

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry