reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

Wózek i łóżeczko też zamówię przez Internet, bo tu nie ma takich jakie mi się podobają i są o wolę droższę, bo i do tego też doszłaby taxi, bo samochód jest, ale w takich godzinach, że sklepy są już nieczynne :-) I też postawię na 3 w 1, potem w razie czego dokupie jakąś lekką spacerówkę.
 
reklama
Czesc. Dlugo sie tutaj nie odzywalam na publicznym, ale postanowilam dac znac :)

Fajnie macie z tymi poloznymi w Polsce czy w DE. U nas to tylko jedne spotkanie (nieobowiazkowe) okolo 18 tc i jak sie chce to mozna poprosic, zeby ktos zajrzal po porodzie (tez nieobowiazkowo) i chyba dopiero od tego roku to wprowadzili.

U mnie polskiej poloznej nie uswiadczysz. Jest tam gdzies jedna ginekolog (jakies 40km ode mnie), ale ma kiepskie opinie w internecie, wiec nawet nie bylam. Ja akurat z jezykiem problemow nie mam (chociaz jak przyjechalam to umialam powiedziec 3 zdania :p)
Najlepsze sa te austriackie dialekty. Wychodzisz z kursu gdzie ucza cie niemieckiego, wchodzisz do sklepu i zupelnie inny swiat.
 
A widzicie ja mieszkam na Ahrensburgu koło Hamburga.
Kwiatuszek poszukaj może akurat znajdziesz polska Polozna. Akurat w hamburgu jest pare i do mnie jedna dojeżdża.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
A widzicie ja mieszkam na Ahrensburgu koło Hamburga.
Kwiatuszek poszukaj może akurat znajdziesz polska Polozna. Akurat w hamburgu jest pare i do mnie jedna dojeżdża.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Może kiedyś zorganizujemy jakieś spotkanie, właśnie sprawdziłam na mapie i jesteśmy blisko siebie
 
Witajcie,jestem po wizycie.Mala rosnie i ma się dobrze .Wazy 485 g i trzyma się normy.Jedyna rzecz to to,ze po badaniu obciążenia glukoza wyszla mi nietolerancja glukozy ,ale jeszcze nie cukrzyca.Dlatego musze wprowadzić diete do swojego jadłospisu i wyeliminować cukry proste.Zadnych owocow ,oczywsiecie słodyczy nawet niektórych warzyw.Czy ktoras z Was ma podobny problem?
 
Witam wszystkie Panie :)

Jestem tutaj nowa, obecnie jestem w 23 tygodniu. Jak Wasze samopoczucie ?
Czy są tu jakieś Panie które mają wadę wzroku ?

Ja niestety mam krótkowzroczność i sporą wadę wzroku.
byłam u okulisty i według niego brak p/w do porodu naturalnego.
Jestem trochę zaskoczona, ponieważ myślałam że przy takiej wadzie to w grę wchodzi tylko cesarka.

Pozdrawiam ciepło :)
Ja mam krótkowzroczność (-5 dioptrii)+ astygmatyzm w 2016 roku poród siłami natury, oczy na tym nie "ucierpiały", wada taka sama jak była [emoji6]

ckaiskjouvvneobc.png
 
reklama
Do góry