reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2018

reklama
Ja kupiłam Anex Sport :)
Verq jaką kolorystykę wybrałaś? Ciekawa jestem[emoji4]

Ja raczej nie kupuję przez internet ciuszków, chyba że ze sprawdzonych sklepów, gdzie gatunkowo materiał jest ok. Ceny ogólnie ubrań dziecięcych to jest przegięcie pały i niezły biznes. Sorry, ale 80 zł za 3 sztuki pajaców???? [emoji33] Dużo mam używanych odkupionych na olx, ale zawsze jadę osobiście i oglądam, co kupuję. Trochę nowych też mam, głównie ze Smyka i Pepco. I szczerze to Pepco ma naprawdę dobrą gatunkowo bawełnę i warto tam kupować dla maluszków.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Słyszałam dużo dobrego o Anex cross chyba tak się nazywał, jak będzie dobra cena to kupię .

A można zapytać ile zapłaciłas i czy jest rzeczywiście tak solidnym wózkiem.Na jednym z blogów poczytałam o cross , że pęka stelaż .Parę mam napisało o tym.

Trudno powiedzieć bo testować go zacznę w kwietniu, ale wydaje się być solidny, natomiast okaże się w praniu :) Pierwotnie kosztował 2199, ale miałam 8% zniżki bo kupowałam na Black Friday.

Verq jaką kolorystykę wybrałaś? Ciekawa jestem[emoji4]

Ja raczej nie kupuję przez internet ciuszków, chyba że ze sprawdzonych sklepów, gdzie gatunkowo materiał jest ok. Ceny ogólnie ubrań dziecięcych to jest przegięcie pały i niezły biznes. Sorry, ale 80 zł za 3 sztuki pajaców???? [emoji33] Dużo mam używanych odkupionych na olx, ale zawsze jadę osobiście i oglądam, co kupuję. Trochę nowych też mam, głównie ze Smyka i Pepco. I szczerze to Pepco ma naprawdę dobrą gatunkowo bawełnę i warto tam kupować dla maluszków.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom

Wybrałam Foxy, urzekł mnie w sklepie i tak zostało :)

Co do ubranek to ja już kiedyś pisałam, że polecam C&A, a szczególnie body. 3 sztuki za 29,90 i naprawdę fajna jakoś, bawełna ekologiczna. Kupowałam tam też komplety takie bardziej wyjsciowe i też fajne, a ceny dość przystępne.
 
Ja znów jak byłam w sklepie kupować wózek to babka mówiła ze bardzo dużo reklamacji maja na anex ze to nowa firma itd. Dlatego ja osobiście kupiłam mutsy bo do pierwszego syna tez od nich miałam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja znów jak byłam w sklepie kupować wózek to babka mówiła ze bardzo dużo reklamacji maja na anex ze to nowa firma itd. Dlatego ja osobiście kupiłam mutsy bo do pierwszego syna tez od nich miałam


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Mutsy akurat niespecjalnie mi się podobają. Jak się Anex sprawdzi to się okaże, mam nadzieje, że będzie ok :)
 
Ja jestem po dzisiejszej wizycie i po pierwszych zajęciach w szkole rodzenia. Wizyta ok, mały ma 1,118kg (dziś 26t6d). Twarz miał przy macicy więc za dużo go nie wiedzieliśmy. Główka była na dole, pupa z lewej strony brzucha a nóżki u góry (kopał sobie moje wnętrzności ;) ). Gin zapisał mi inne żelazo, tym razem na receptę, bo poprzednie było nieskuteczne. Ja mam 9,5kg na plusie... a jak u Was z masą? -pytanie do dziewczyn które mają termin w pierwszej połowie kwietnia.
 
Coś dzisiaj nie mogę zasnąć - złapałam mnie jakaś bezsenność, niestetyy...

Oglądam ubranka, wanienki itp itd w głowie mi się już miesza :)

W jakim rozmiarze będziecie docelowo kupować ubranka ? 56/62 ?


zelaznamaska -To ja odpowiem bo akurat będę z początku kwietnia, u mnie już jest 7 kg, waga stała dłuuugi czas w miejscu i ostatnio tak ruszyła mocno :p Mój lekarz mówił że norma jak dla mnie to 10-12 kg, wszystko powyżej to już obżarstwo, ale ciii :D

A jakie tym razem dostałaś żelazo ? I mówił Ci lekarz ile masz je brać, do końca ciąży?

Ja też byłam na 1 zajęciach w szkole rodzenia, męża siłą zaciągnęłam hehe:)
Na pytanie co sprowadza Cię do szkoły rodzenia, Panowie odpowiadali jednogłośnie "ŻONA" :)

Też będą u Was zajęcia z lalkami ? Jak w ogóle wrażenia?


 
Z wozkami Anex Cross byl problem do czerwca 2017. Od tego czasu sklepy dostaja juz tylko modele z nowym stelazem, ktory rozni sie wizualnie od starego, wiec latwo mozna sprawdzic.
Interesowalam sie tym tematem bo tez sie zdecydowalismy na ten wozek :)
 
Z wozkami Anex Cross byl problem do czerwca 2017. Od tego czasu sklepy dostaja juz tylko modele z nowym stelazem, ktory rozni sie wizualnie od starego, wiec latwo mozna sprawdzic.
Interesowalam sie tym tematem bo tez sie zdecydowalismy na ten wozek :)

Dokładnie słyszałam to samo, zw ten stelaż został wzmocniony , po za tym wózek jest bardzo fajny w użytkowaniu.
 
reklama
Hej :) jestem tu zupełnie nowa ale również bedę tą szczęśliwa kwietniową mamusią :)
Jestem w 26 tyg ciąży i czuję się całkiem dobrze. Śledzę od jakiegoś czasu to forum i wreszcie odważyłam się napisać :) skłoniło mnie głównie to że dopiero niedawno mój lekarz stwierdził płeć mojego maleństwa i niby jest tego pewny ale ja po zdjęciach USG nie jestem do końca przekonana... Podobno będzie cora :) ale czy Wy nie widzicie na tych fotkach czegoś więcej ? :)
 

Załączniki

  • cora.jpg
    cora.jpg
    4,4 KB · Wyświetleń: 95
Do góry