reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny czy tez tak macie, że jak idziecie na dłuższy spacer to macie majtki całe mokre?. Przepraszam za stwierdzenie, ale normalnie jestem w szoku. Wczesniej owszem miałam zwiększony śluz ale po tym spacerze to normalnie mokro było.
No to ja mam podobnie od jakiegoś 10t chyba, chodzbym cały czas podniecona chodziła:p przy zblizeniach super, przydaje sie:D no ale wciągu dnia to albo wkładka albo sie przebieram 2/3 razy bo czuje sie chodzbym posikana chodziła mimo ze z nietrzymaniem moczu problemu nie mam:)
 
No to ja mam podobnie od jakiegoś 10t chyba, chodzbym cały czas podniecona chodziła:p przy zblizeniach super, przydaje sie:D no ale wciągu dnia to albo wkładka albo sie przebieram 2/3 razy bo czuje sie chodzbym posikana chodziła mimo ze z nietrzymaniem moczu problemu nie mam:)
Moze to glupio zabrzmi, ale dobrze, że sama tak nie mam. A naczytałam się o sączących się wodach płodowych i od rana szukam papierków lakmusowych albo testu na wykrycie i nigdzie nie ma. Tylko po co sie tak nakręcać jak właściwie tylko tak mam jak dłużej pochodze. A wczoraj skończyłam brac nyst.vagin wiec może to też to potęguje.
 
Tak, mąż kategorycznie nie zgodził się na Kalinę, powiedział ze kojarzy mu się z prostytutkami zza wschodniej granicy [emoji14] ale Michalina nam się obojgu podoba, do tego mój tato to Michał wiec mała ma imie po dziadku [emoji14] w ogóle śmiesznie, mama się śmieje bo mamy w Domu tatę Michała, kota Miśka i będzie mała Miśka :D Będzie wołać „Miśki na obiad ! :D „.

Słuchajcie w ogóle naoglądałam się tutaj tyle tragedii, ze psychicznie jestem wykończona. Wczoraj dziewczyna 20 tygodni musiała urodzić swojego jeszcze żywego maluszka bo odeszły jej wody i wdała się jakaś infekcja bo crp strasznie wysokie. Coś po prostu okropnego, wymiotować mi się chciało jak byłam świadkiem tej sytuacji. Dzisiaj dziewczynie w 25 tygodniu szyjka w ciągu 4 dni skróciła się o 10 mm , dzisiaj już miała tylko 7 mm i decyzja czy próbują zakładać szew ale jest ryzyko przebicia błon i zakończenia ciazy czy podają sterydy na płucka i czekają na cud. Mam nadzieje ze żadna z nas nie będzie stała przed takim wyborem.
Jak szlam pod koniec ciazy z corka na ktg do szpitala to przyjechala kobieta, w bardzo zaawansowanej ciazy, ktora przez caly dzien poprzedni nie czula ruchow i miala robione przede mna badanie. Wyszła w totalnej histerii, okazalo sie ze dziecko nie zyje. Potem jak mnie kilkanascie dni pozniej cieli to przy operacji lekarze ze soba rozmawiali, ze w ciagu 2 tygodni byly dwa takie przypadki w tym szpitalu. Od tamtej sytuacji mialam fiola na punkcie liczenia ruchow az do porodu.
Ja w pierwszej ciazy leżałam na patologii ciazy prawie dwa miesiace aż do porodu. I tez się naoglądałam, człowiek nawet nie jest świadomy jakie tragedie przechodzą kobiety. Tez byłam świadkiem jak przywieźli kobietę W 9 miesiącu ciazy, bo nie czuła ruchów. Musiała rodzic nieżywe dziecko. Także w tej ciazy bardziej się boje i stresuje.
No właśnie to co pisalam powyzej. Bylam dokladnie takiej sytuacji swiadkiem.
Dziewczyny czy tez tak macie, że jak idziecie na dłuższy spacer to macie majtki całe mokre?. Przepraszam za stwierdzenie, ale normalnie jestem w szoku. Wczesniej owszem miałam zwiększony śluz ale po tym spacerze to normalnie mokro było.
U mnie to samo.nawet jak siedze wiekszosc dnia.
 
Moze to glupio zabrzmi, ale dobrze, że sama tak nie mam. A naczytałam się o sączących się wodach płodowych i od rana szukam papierków lakmusowych albo testu na wykrycie i nigdzie nie ma. Tylko po co sie tak nakręcać jak właściwie tylko tak mam jak dłużej pochodze. A wczoraj skończyłam brac nyst.vagin wiec może to też to potęguje.
No i dlatego internet powinien być zakazany wciazy:p zamiast uwazac za normalne albo nawet korzystac z tych wydawaloby sie mniej komfortowych rzeczy to szukamy w sobie problemu i minusow takich sytuacji.
 
Któraś ostatnio pisała że ma połowkowe 13.12? Czy mi się coś pomyliło? Bo mam zmienioną datę i też będę miała 13 właśnie [emoji16]
Ja :)

Moze to glupio zabrzmi, ale dobrze, że sama tak nie mam. A naczytałam się o sączących się wodach płodowych i od rana szukam papierków lakmusowych albo testu na wykrycie i nigdzie nie ma. Tylko po co sie tak nakręcać jak właściwie tylko tak mam jak dłużej pochodze. A wczoraj skończyłam brac nyst.vagin wiec może to też to potęguje.
Ale przecież to jest śluz. Też tak mam. Ale jak się podcieram to czuję, że to śluz :D

Moja przyjaciółka też straciła w 40tc synka.
Ja wiem, że się różne rzeczy dzieją, ale w ciąży jestem spokojna, nie dopuszczam złych myśli i wiem, że będzie dobrze i tyle.
 
Hej dziewczyny ! Odzywamy się ze szpitalnych czeluści. Dzisiaj dostaje wypis do domu, bo crp ujemne, wymaz dobry. Miałam palpacyjne badanie ginekologiczne. Stwierdzono ze szyjka jest zwarta i zamknięta i nie nadaje się do szycia (w sensie ze jest za dobra) i jutro idziemy prywatnie założyć pessar. Mam nadzieje ze już wszystko będzie dobrze. Zostaje do porodu u rodziców w domu wiec będę miala wszystko podstawiane pod gębę :p mogę leżeć i czekać na Michaśke moja
Moja to Michasia i niezły z niej urwis, więc uważaj :p
 
Dziewczyny mam pytanko. Czy któraś z Was zamawia moze czasem cos w sklepie next? Chodzi mi o odzież meska. Mam upatrzony sweter i nie wiem czy wziąc rozmiar M czy L a odesłanie produktu (do Anglii) jest na koszt własny wiec wolałabym uniknąć, bo ceny produktow do niskich nie należą.. Maz nosi wlasnie M/L rozmia, w zależności od modelu, firmy..
 
laseczki a jak u Was z wagą ? :)
u mnie waga z końca 9tc do dziś ruszyła tylko 0,9 kg
i sama nie wiem czy to dobrze czy nie ?
zaczynałam na granicznym bmi, więc się cieszę bo póki co wolno idzie w górę, potem dojdzie dzidzia i inne składowe, no ale zastanawiam się czy to nie odbija się na maluchu ?
U mnie 3kg na plusie, ale zaczynałam z niedowagą także chyba też jest ok.
 
reklama
Dziewczyny czy tez tak macie, że jak idziecie na dłuższy spacer to macie majtki całe mokre?. Przepraszam za stwierdzenie, ale normalnie jestem w szoku. Wczesniej owszem miałam zwiększony śluz ale po tym spacerze to normalnie mokro było.
Ja mam tak cały czas. Nie muszę spacerować ;) zmieniam wkładki kilka razy dziennie.
 
Do góry