reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2019

reklama
Jestem już po wizycie. Myślałam, że wyjdę szczęśliwsza... Jest zarodek, ale serduszka jeszcze nie ma. Według USG ciąża młodsza o tydzień. Poza tym odkleja mi się kosmowka, czyli mam krwiaka i to dość dużego. Oprocz Luteiny dostałam Duphaston 2x dziennie. Mam się oszczędzać.
No nie powiem, że napelnila mnie ta wizyta optymizmem... Za tydzień kolejna.
Ściskam gorąco i wierzę, że za tydzień będzie już bijące maleńkie serduszko.
Bierz leki, odpoczywaj i nie martw się niczym,bo to Ci nie pomoże.
Krwiak z pewnością się wchłonie.
 
To widzę, że mamy podobnie. Mnie też brzuch boli cały czas. Czuję się dużo gorzej niż w ciąży z synkiem. Teraz wciąż mdli i wiecznie głodna chodzę. U mnie pewnie wszystko potęguje ten duphaston, no ale trzeba brać to trzeba i tyle..

Ja się staram właśnie odstawić synka... Dzisiaj sukces bo ostatni raz pił o 5 rano [emoji23].

Dziewczyny jest tu jakaś mama po cc? Zastanawiam się czy to normalne, że mnie teraz tak blizna ciągnie. Pewnie panikuje, jak zwykle.

Ja musze tego mojego ginekologa zapytać jak mam w końcu liczyć te dni. [emoji23]Niby w kartę ciąży wpisał 18 kwietnia a maleństwo młodsze na usg o 4 dni i wychodzi 22.

Życzę udanych wizyt wszystkim wizytującym [emoji16]
Ja mam kolejną dopiero 19 kwietnia.
Jutro idę zrobić badania krwi. Biorę też młodego, już słyszę ten krzyk [emoji33].

Ja jestem po cc. Blizna mnie nie boli, ale lekarz na pierwszej wizycie wspominał, że może trochę ciągnąć.
 
Ale wiecie co Wam powiem? Im człowiek mniej wie tym lepiej śpi. A ja przez jedno poronienie jestem bardzo w temacie, dużo czytałam i za dużo wiem. Jakbym nie była świadoma niczego, to bym się pewnie tak nie martwiła teraz.
 
reklama
Jestem już po wizycie. Myślałam, że wyjdę szczęśliwsza... Jest zarodek, ale serduszka jeszcze nie ma. Według USG ciąża młodsza o tydzień. Poza tym odkleja mi się kosmowka, czyli mam krwiaka i to dość dużego. Oprocz Luteiny dostałam Duphaston 2x dziennie. Mam się oszczędzać.
No nie powiem, że napelnila mnie ta wizyta optymizmem... Za tydzień kolejna.
Masz cykle rozchwiane spokojnie za tydzień napewno już będzie serduszko, a krwiak się wchłonie, masz leki postaraj się oszczędzać będzie wszystko dobrze
 
Do góry