reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

reklama
I ja sie witam[emoji4]
W sobote zrobiłam 2 testy dzien przed terminem okresu i oba pozytywne[emoji7] Termin 7.04.2020, pierwsza wizyta u lekarza prowadzącego - 20 sierpnia[emoji4]

W poniedzialek beta 145, progesteron 20
W środe beta 298, progesteron 18

Troche mnie zmartwil ten progesteron więc poszlam wczoraj do pierwszego lepszego lekarza i powiedział, ze na progesteron sie nigdy nie patrzy i po co go robiłam[emoji34] ale wyszłam zła od niego..

Życzę każdej kwietniówce spokojnej i bezstersowej ciąży [emoji4]
 
Coraz więcej kwietniowych mam . Dajecie nadzieję tym które jeszcze nie testowaly :-) tak dziś myślałam ze jeszcze ze 3 dni a później wóz albo przewóz albo @ albo dzidzia ;-)
 
reklama
A jak się dziś czujecie Mamusie, czy doszły jakieś nowe objawy? Bo ja się czuje dziś, jakby przejechał po mnie czołg. Wyostrzyl mi się węch, nie mogę znieść zapachu piwa które pije mój mąż, bo śmierdzi kwaśnym mlekiem :errr: w dodatku mam wrażenie, że już chyba wszyscy wiedzą, bo zaokraglil mi się brzuch... albo ja tak to odczuwam :sorry:
 
Do góry