• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Kwietniowe mamy 2024

reklama
Cześć, czy Wy też macie takie problemy z nogami? Tak mnie bolą jak zasypiam... Nie pomaga trzymanie ich na ścianie, poduszki po nogi żeby były wyżej... Magnez i potas biorę w dużych ilościach
Ja tak miałam w poprzedniej ciąży, na koniec najbardziej, teraz też mi się zdarza i bez ciąży też 🤪 w mojej rodzinie mówi się, że drą nogi, a jest to chyba ten syndrom niespokojnych nóg 🥴 jest to jeden z objawów ciąży i nie mam na to sposobu 🤦 schładzanie trochę pomaga
 
Zrobiłam test na covid i mam 2 kreski 🙁 jak nie angina w 6 tygodniu, to teraz to.. jeszcze z wczorajszej morfologii wyszło mi 470tys płytek krwi..
Zadzwoniłam do mojego gina i przepisze mi zastrzyki przeciwzakrzepowe clexane.
Podłamana jestem tymi chorobami.
Miałam covida w pierwszej ciąży.
Obyś przeszła najłagodniej jak się da. 💪✊🏻
 
reklama
Zrobiłam test na covid i mam 2 kreski 🙁 jak nie angina w 6 tygodniu, to teraz to.. jeszcze z wczorajszej morfologii wyszło mi 470tys płytek krwi..
Zadzwoniłam do mojego gina i przepisze mi zastrzyki przeciwzakrzepowe clexane.
Podłamana jestem tymi chorobami.
Tego się obawiałam jak pisałaś o węchu 🙄 ale czujesz się już lepiej? Bo węch to chyba traci się na końcówce 🤔 zdrówka 💪
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry