reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe, słoneczne kreski smagane wiosennym wiatrem ☀️😎

Siemanko!

Dobra, bez żartów - bierzemy się za wiosenne baraszkowanie i sypiemy kreskami. Pogoda niech sprzyja wiosnenym uniesieniom!
Zapraszam do zapisywania się i wspólnego jarania się kreskami!

1.04 @Ladycarooo🚫 @Blondynka w sieci🤰
2.04 @Kamila12311 🤰
3.04
4.04 @Ceonis
5.04 @Jula19
6.04 @Paula2902
7.04 @Monii097
8.04 @pluto_nova @em_gie
9.04 @MartaMarkry
10.04 @AScarlett
11.04 @kesiczek178 @Wiki99r
12.04 @Allanna @Mmiiaa @magda05
13.04 @Zazuu @Weronik@29
14.04 @Kylyyy1408
15.04 @pannadarianna @Ewi12
16.04 @Lily_of_the_valley
17.04 @Moonstone
18.04 @Serio @kawaiciastko @Lili88
19.04
20.04 @Anka_83 @Lunak @Hope99 @Carolina123
21.04 @klaudioszek
22.04 @Natalia97 @Many <3
23.04 @stella33
24.04
25.04 @Helilo
26.04 @Carmen2412 @Nantes
27.04 @Martynaad @Cywil87 @KamilaSa
28.04 @Puchatymis
29.04 @Aleksandra28
30.04 @Ladycarooo @natka29

Legenda:
🩸- okres
🤰- ciąża
💔 - biochem/starata
🚫 - brak okresu, test negaytywny

Zmieniłam oznakowanie bo muszę coś czasem zmienić w życiu.
Powodzenia dla wszystkich!
Hej dziewczyny! Pomóżcie swoim wzrokiem i doświadczeniem! Staramy się o bobasa i mam bardzo obfite miesiączki. Miesiączka przyszła o dwa dni wcześniej i była skąpa. W 3 dniu się zatrzymała na ponad 12h i powróciła. Jednak czuje że ten okres był inny od pozostałych. Wizyta na poniedziałek a mnie zezera od środka! Test wygląda następująco w 7 dniu cyklu. Co sądzicie?
 
reklama
Dziewczyny dostałam plamienia owulacyjnego, brązowy śluz (10 dc) - czy to znaczy, że już jest po owulacji czy w trakcie? Podejrzewałam owulacje dwa dni temu ze względu na typowe moje objawy na nią a dzisiaj plamienie. Seks był wczoraj myślicie, że jest jakaś szansa? ( biorę Ovulomed i podejrzewałam, że mogę wcześniej dostać owu)
 
Cześć😄 dziewczyny śledzę wątek na bieżąco. Ale jestem jakos taka zmarnowana po tych lekach chyba. Jak skutki uboczne to ja na bank będę mieć😫 jak narazie jade na globulkach z PRG i jutro ostatni zastrzyk ovi. Wczoraj estradiol 200, a PRG 40coś, więc 4x więcej niż ostatnio. Na nic się nie nastawia, bo było mało seksow, ale od wczoraj wieczora coś mnie dziwnie pobolewa pachwina to kłuje, to ciągnie. Dziś trochę ból w dole brzucha. W sumie chyba to i tak za wcześnie na implantacje-jezli takowa mialaby być i jezeli moze dawac jakies objawy. Testa nie zrobię bo jade na ovi. Mam niby 12i 13 zrobic, ale to chyba nie ma sensu przez wzglad na ovi. Słuchać lekarza czy siebie?😉
 
Dziewczyny dostałam plamienia owulacyjnego, brązowy śluz (10 dc) - czy to znaczy, że już jest po owulacji czy w trakcie? Podejrzewałam owulacje dwa dni temu ze względu na typowe moje objawy na nią a dzisiaj plamienie. Seks był wczoraj myślicie, że jest jakaś szansa? ( biorę Ovulomed i podejrzewałam, że mogę wcześniej dostać owu)
Kochana szansa zawsze jest. W końcu okres plodny to nie tylko sama owu😉
 
Hej dziewczyny! Pomóżcie swoim wzrokiem i doświadczeniem! Staramy się o bobasa i mam bardzo obfite miesiączki. Miesiączka przyszła o dwa dni wcześniej i była skąpa. W 3 dniu się zatrzymała na ponad 12h i powróciła. Jednak czuje że ten okres był inny od pozostałych. Wizyta na poniedziałek a mnie zezera od środka! Test wygląda następująco w 7 dniu cyklu. Co sądzicie?
 

Załączniki

  • IMG_20220405_145756.jpg
    IMG_20220405_145756.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 117
Jakieś niby coś się przebija ale w takiej sytuacji najlepiej zrobić bete myśle :) bo z tymi cieniami na testach to można Toszek zaliczyć
 
reklama
Do góry