reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietnióweczki 2008

witam kobitki

filmik świetny myślałam że spadnę z krzesła jak Nitka zaczęła bąblować a potem straszyć :-D świetna dziewczynka - zakochałam się jaka ona pultaska słodka jest :-) taka do wyściskania i tarmoszenia :rofl2::-):-D Jeśli można się zapytać z jaką ona się urodziła wagą i jaką ma teraz :confused: bo mi ona wygląda na dużo starszą dzidzię :szok::-) a włoski ma przepiękne :tak: ja zawsze chciałam mieć dziewczynkę i robić jaj kiteczki przypinać spineczki ale przeważnie małe dziewczynki są łyse jak kolano do 1 roku życia więc nici z tych planów a tu proszę normalnie Violetta Villas ;-):-) i jak mogłam pominąć jej piękne duże brązowe oczka :-) oj mamo jak tak dalej pójdzie to będziesz miała problem z kawalerami pod drzwiami do malutkiej będą się ustawiać kolejki taka ślicznotka :-):-D

ja dziś też mam bieganko po urzędach więc pewnie zajrzę do was wieczorkiem :-)

miłego dzionka wszystkim :-)


 
reklama
Ja puszczam małemu fasolki i bardzo lubi zwłaszcza mydło lubi zabawę:laugh2::-D kiedyś nie lubił denerwowały go teraz słucha z ochotą:tak:
 
dzien dobry:-)

Ruda a co Ty za filmik ogladalas:szok::-D

Madzia jakby co to ja nie wprowadzilam nic:-D

Ada widze ze kolezanka ma urocze corcie:crazy::-D:-D

Kasia.....ah jakby to bylo wczoraj;-)

Aneta co bedziesz zostawiac, bedziesz miec motywacje zeby panie w urzedzie poprosic o streszczenie ruchow:-D:-D;-)

U nas dobrze, dziecko wrocilo do normy......choc skrocil sobie pierwsze spanie po kapieli:dry:, zobaczymy jak dzisiaj dzionek minie:happy:
Spokojnego poniedzialku;-)
do potem
 
hehehe
Ruda
moja córcia urodziła się 3,920 gram/55cm a teraz ma 6,500gram/65cm -jest duża muszę pzyznać ..hehe zawsze przy mierzeniu i ważeniu jest koło 95-97centyla
nie wiem po kim ona taka heheh syn dla odmainy jak szczypiorek i zawsze ledwo dolną granicę normy zaliczał :-p tak wygląda na półroczne niemowle a ma dopiero 4 m-ce przecież :-)

a co do muzyczki to ja jeszcze córci nie puszczam..hihi...za to katuję ją śpiewanymi przez siebie kolysankami :-D:-D:-D...a muzyczka leci sobie z radyjka

Miłego dnia kochane...ja lece załatwiać sobie do końca wychowawczy
 
co za okropna znieczulica w urzedach panuje
ja tu z 2ka dzieci..mala mi sie w nosidle krecila..synkowi kazalam juz pomarudzic zeby ludzie mnie przepuscili ale gdzie tam...udaja ze nie widza ze baba z maymi dziecmi stoi...
ale co tam pikus...godzinke odstalismy...dzieci urzadzily koncert...zwlaszcza mala ..hehe...mlody z nudow niemal wyfroterowal podloge( powinni mu kasa rzucic za wysprzatanie urzedu:-p)
jeszcze tylko jutro i pojutrze i z glowy mam nadzieje:wściekła/y:
 
no to teraz juz wiem co ca filmik Ruda ogladalas:-D:-D:-D
Anekha super mala:tak:, jakbym swojego widziala:-D, tylko ze moj juz prawie lysy:-p;-)

My po zakupach, czkamy na obiad:rofl2:......
I pada:-(
 
ANEKHA super córcia:-D:-D:-D:-D i mam taką samą zapinke do smoczka:tak:;-):-):-):-)

a u nas ciepełko ja własnie wróciłam ze spacerku z młodym:-)
 
Witam. My też juz po urlopach. No i dzisiaj byłam już w pracy. Chodzę tylko 3 dni w tygodniu na parę godzin, tak że przegapiam tylko 1 karmienie piersią. I powiem szczerze że fajnie jest tak wyjść na trochę do ludzi.
Madziujka ja też próbuję wprowadzać nowe posiłki, ale jak dałam Iwusiowi słoiczek z bobowity marchewka z ryżem to tak go na papie wysypało aż miał strupki! Dlatego na razie daję mu kleik ryżowy ( dostał już 2 razy) i nic mu nie jest. A z marchewką spróbuję za kilka dni bo załatwię sobie od znajomej z ogródka. Zobaczymy może po takiej nie będzie miał alergii.
A niedawno się chwaliłam że Młody na nic nie ma alergii, hmmm...:baffled::sorry2:

No i @ też jeszcze nie dostałam i na razie się nie zapowiada.

Mam pytanko do mam które szczepiły hexą, według jakiego schematy jedziecie? Kontynuujecie tylko hexą?
 
reklama
KACHURKU witaj mój też był wysypany po marchewce:dry: będę próbować znowu gdzieś za dwa tygodnie znowu na razie papusia kleik i jest wsio ok teraz idzie w ruch jabuszko....a co do hexy ja pierwsze szczepnienie miałam 6w1 teraz drugie 5w1 i bedziemy kontynuować na pewno.....a z tego co mi wiadomo to chyba nawet wskazane ale tutaj nie jestem pewna czy można przerwać
 
Do góry