reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

Wszystkim nowym Kwietniówką 2007 życze spokojnej donoszonej do wKwietnia ciązy.

rybka na Bydgoszczy trzymam wielkie Kciukaski za fasolinke tu będe tez trzymać jeszcz większe.Pozdrawiam .
 
reklama
dzieki dziweczyny

elus dziekuje za okrągłą nadzieje :D

rybcia 21 tobie i dziewczynka a bydgoszczy tez dzieękuje

anusia oby oby trzymam sie dzielnie :laugh:

papa
 
Dziekuje bardzo za zaproszenie do Waszego grona  :) i wogole bardzo dziekuje ze trzymalyscie kciuki, jestem taka szczesliwa dzisiaj, caly czas patrze na ten test i nie moge uwierzyc  :) pozdrawiam was cieplutko

Acha chcialabym sobie wstawic taki suwaczek ale mam male pytanko, to moja pierwsza ciaza i wiele rzeczy jeszcze niewiem, chociaz czytalam duzo ale do rzeczy: jak okres mialam 11lipca to jest teraz moj 4 tydziem ciazy prawda, bo musze zaznaczyc na suwaczku - kurcze ja ciagle jestem w szoku!!!!
 
sami gratulacje

bardzo bardzo sie ciesze i moja dzidka też!!!

aletko ja tez bym chciała aki suwaczek z dzidzia le nie moge go wkleic do danych publicznych???
 
u nas dzis w miare w miare
nadal dzielnie leżymy i czekamy do 21 na nastepną wizyte i usg
oby pęcherzyk sie zaokrąglił
i badanka wyszły ok 16 ide je porobić

a my dziś 6 tydzień zaczynamy hura
 
reklama
Do góry