reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniówki 2007 łączcie się

Czesc u nas oki,juz po spacerku,jeszcze na zakupki obiadowe musimy wyskoczyc,pranko sprzatanko i takie tam:tak::happy:pozdrawiam wszystkie kwietniowki:happy:
 
reklama
witam, jakaś jestem przybita nie nie mam zbytnio chęci pisać więc tylko się przywitam i spadam:sorry:
 
czesc dziwczynki i nowe i stare duszyczki::::
poki co proponuje dawac upust zalom na priva::: zawsze to cos:::::w najbilzszym czasie nie bedzie zadnych zmian::::ale moze w przyszlosci:::

ja jestem sama na posterunku kolejne dwie noce::: jak zwykle sie obiadam smakolykami z nudow:::dzieciaki sa grzeczniutkie i wlasnie spia razem w jednym lozku i chyba im dobrze bo nie chca sie zbudzic a to juz po piatej wiec bedzie trzeba zrobic pobudke:::
wczoraj do polnocy malowalam pokoik dzieciecy i juz pozabieralam wszystkie farby i mozna sie znowu bawic...teraz tylko dekoracje i jakies drobne jesli znajde czas malowanie malych elementow...kwiatkow, chmurek, sloneczek itp:cool2:

madzia::: milalam tak jak ty z ubieraniem:::teraz zrobilo sie tak ze mala sobie sama wyciaga rzeczy z szafy i sie ubiera a ja nie ingeruje w kolory:::chyba ze by nie adekwatnie do pogody::::ale ja podstepnie daje jej do wyboru tylko to co pasuje a ona tylko zestawia...mam wiec dwie szawki....1 na gorze gdzie jest wszystko, 2 na dole gdzie mala ma dostep i sort nieduzego wyboru alel jednak aby czula ze decyduje ... generalnie moja mala sie przebiera po 3 razy dziennie...wpienia mnie to ale przynajmniej nie musze sie z nia szarpac...

monika gratuluje prawka i skonczenia badan... caluski dla alusi i kopniak w d. cobys prace napisala bo szkoda zycia ciagna za dlugo temat...

lastrada caluje brzuszek

reszte serdecznie pozdrawiam i musze leciec dziecmi sie zajac i burdello domowym

pa. a u mnie nadal leje...juz ze 2 tygodnie tak w kratke...:dry:
 
Czesc.u nas w sumie nic nowego,sprzatnko,pranko,zakupki,spacerek i takie tam...
KTOSIU-a u mnie pogoda teraz ladna,sloneczko piknie swieci:-p
KASIRKO-:happy2:

pozdrawiam pozostale panie i milego wekendu zycze:happy2:
 
Witam i zegnam :-D bo padam na ryjek.
Dziecko dopiero mi zasnelo, mielismy bardzo udany dzien, spotkalismy sie z Anetka i spolka w Poznaniu, zoo, Malta... Super bylo. Tylko slonie nam zamkneli i nie widzielismy (w tym zoo oczywiscie;-)). Kuba i Filip sa swietni na zdjeciach ale na zywo to juz brak slow. A Martyna dala jak zwykle niezly popis :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: (domyslcie sie jaka byla grzeczna). Ale moze Anetka szybko zapomni ;-):-D Pozdrowionka. Juto popisze wiecej :tak: Pa!
 
czesc..i mamy wekendzik,m pojechal tylko na pare godzinek do pracy,takze szybko wroci,zakupki jakies zrobimy:tak:
KASIU-zazdroszcze spotkania z Anetka,super:tak::happy2:
 
czesc niedzielnie:-)
pogoda ładnie daje - moze smigniemy nad morze:tak:

ja jeszcze tak na marginesie------------- dziewczynki - monika - madzia-- piszecie ze chcecie wrócić ale tak jakby malo tego widac bo np. wczoraj widzialam ze monika była na bb ale zeby chociaż czesc napisać, czy co tamu Was to juz nie- ale rozumiem ze maze weekendowo czasu brak - ale czy tak ma wyglądać powrót:sorry2: to chyba jednak nasze obawy są słuszne:tak:
my tu wchodzimy, piszemy między sobą - więc pokazcie się

pozdrawiam i miłego dnia:tak:




anetka -jak tam urlopowanie
gdzie juz jestescie
 
a kuku...pogoda dzisiaj dopisuje wiec chyba wybieramy sie do zoo:tak:
HANIU-czesc gwiazdeczko:happy2:
KASIRKO-;-)
pozdrawiam reszte kobitek goraco:happy2:
 
reklama
Do góry