reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

U mnie Zuza dopiero zdaje sobie sprawę z własnych rąk ;-) jak daje jej butelkę, to pospiesza mnie ręką - dopycha butelkę :p. Jak ma dość, to rączką ją odpycha :-D. Na boki się jeszcze nie obraca, chociaż kombinuje jak to zrobić ;-). Na nóżki jeszcze za wcześnie :p Wczoraj skończyła 10 tygodni :-)
 
reklama
U nas Wojtek 10 tygodni kończy w sobotę...ale on jakos szybko zaczyna wszystko...:p tylko że on przenoszony a to też podobno ma wpływ na to
 
Aneczka dzięki za info, pierwsze slysze o tym ;) jak się nie uda inaczej to może o tym pomyslimy
I ja chyba podobnie jak ty zamierzam po 4. Zacząć coś dawać, ale z soczkami bym poczekala, słyszałam ze lepiej żeby dziecko najpierw poznalo smak warzyw niż słodkich owocow.
Może jak mala szybciej dostanie inne pokarmy, zupki itp to będzie lepiej przybierac

Karina ojej biedne wy, oby jak najszybciej się unormowalo

Milia kciuki za wyniki, ja we wtorek szczepienie kolejne, 3 klucia...

Doli mama to mama, a tam z tego co mówisz towarzystwo też znajdziesz i będziesz miala męża, mama ci go nie zastąpi, a tam rodzina w komplecie będzie
 
A moja najpierw odkryła nóżki, ale przy mojej małej pomocy - dużo się nimi bawimy. Rączki powoli też odkrywa, trąca zabawki,czasem nawet chwyci, ale przede wszystkim otwiera w końcu dłonie i rozluźnia całe ręce, to i nimi zaczynamy się bawić

Dziewczyny, czy Wy też macie problem z obcinaniem maluszkom paznokci? Moja za dnia ma bardzo lekki sen, często się budzi i nie mam jak tego częściej robić. Przez to i ona jest podrapana, i ja :/
 
Pat najważniejsze że zdane :)
Moja ma co raz lepszą kontrolę nad rączkami. Nóżek jeszcze nie odkryła choć wierzga nimi jak najmocniej potrafi heh. A w piątek kończy 12 tyg (urodziła się dokładnie w wyznaczonym terminie) :)
 
Doli to jak księżniczka będziesz, kierowca to i limuzyna pewnie.

Pat moja nie wie że ma ręce jeszcze i do tego cały czas pięści zaciśnięte. Jedyne co robi to jak smoczek wypadnie to sobie buzią prubuje złapać.

Asiawro ja teraz obcinam jak karmie wtedy jest zajęta, choć dzisuaj nie dała i sie wietciła.

Pat grunt że zdałaś, gratki .
 
reklama
Babydust zrobiłam zupę szparagową z Twojego przepisu - pycha :-):-)
ciesze sie :)

U nas 12 tyg i na razie bawi sie lapkami i zabawkami takze na nozki jeszcze pora :) Pat twoj syn to taki torpeda jak moj byl :)

Aga moja corcia miala zalecane przez pediatre podawanie zupek szybciej niz w kalendarzu ....... bo za szybko przybierala na mleku i na warzywkach miala mniej tyc i dluzej byc syta :)
 
Do góry