reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Vsunna nie ważyłam bo mi die rozbierać nie chciało :-D

Moja spi cały dzien ledwo cycka jej wciskam. Ma 38,6 a dopiero od 39 mam jej czopek dac..
 
reklama
jeju, moja w dzien juz malo co spac chce, nawet na spacerach to sie rozglada i zauwazylam ze strasznie ja drzewa ciekawia, jak zasnie to dopiero gdzies pol godz po wyjsciu z domu albo i pozniej :)

dzis po 22. dopiero spac poszla, ale moze to tez dlatego ze goscie byli i zawsze to inaczej jak nie sami
 
Nie docztyam Was narazie no chyba ze po poludniu;) Dzien mialam na warjackich papierach. Naksrmilam. Sciagnelam i wiora łatwic sprawy. Wieczorem ze zmeczenia az mi sie w glowie krecilo. Wyjazd o 23 jedziemy juz 7 h. Chlopaki spia oby jak. najdluzej. Ja max godzine na raty. A kierowca bardzo wolno jrdzie.
Sory ze o sobie ale nie mam sily czytac / pisac.
 
hej
wplanach było dluższe spanie, bo brat wreszcie o 6 nie przychodzi a tu starszy myślał, że do p-kola idzie i pobudka + gratis zasikane łóżko..:sorry::sorry: za to Hubi śpi na moim i chodzę na palcach hehe nie przekładam go ani nic, przynajmniej wypije ciepla kawe..do tego czekolada wiśniowa na gorąco, kanapka z cammembertem i szyneczką :-D:-D

wczoraj naliczyłam, że jadł 16 razy ..-_-
ostatnio kapituluje i nad rane biorę go do łóżka i je na leżąco, o dziwo wychodzi nam to całkiem dobrze, w porównaniu do tego z początku, teraz to bajka :-)

mam już kwatere na wakacje-ostatecznie inną bo tamta była coś nie halo :/miała tylko drzwi przesuwne miedzy pokojami a ja chciałam osobne lol
P już za niedługo będzie w Frankfurcie ale ma tam kilka dobrych godz czekania na samolot do nas :/


marela powodzenia..że i tak dajesz rade ;-))

Tabasia oj ja też!! tym bardziej, że rzut beretem ode mnie hahaha ;D

babydust TY mnie nie denerwuj :-Dgdzie te skoki u was coooooo??:-Dgdzie ta sprawiedliwość co???:-D:-D

Kuklaki zdam, zdam sppoko majonez :-D

vesunna i jak b ył kupsztal? u nas tradycyjnie od pardu dni kupa po kąpaniu jak prawie śpi, oczywiście taka "kaczka" jak ja to nazywam, że dramat ledwo się mieści..no i przebieranie i rozbudzony panicz..

Lei ja bym dała. tu sie daje powyżej 38.5 a niemowlętom szybciej, po co ma się męczyć dzidziuś?:eek:


a gdzie jest nasz MATKA? tylko fb i fb..i nic..oj mamusiu hapcz hapsz :p
 
Cześć Dziewczyny:) nie ukrywam,ze od jakiegoś czasu podczytuje Was i sama jestem na siebie zła, że dopiero teraz postanowiłam się odezwać,mam nadzieję, że można się jeszcze do Was przyłączyć :) Jestem mamą od 8 tygodni i momentami (może nawet czesciej:)) nie ogarniam tego co się teraz wokol mnie dzieje;) w związku z tym,ze w większości Wasze Maleństwa są starsze od mojego,chciałam zapytać o jedną rzecz, mój synek zaczął się nietypowo jak na niego zachowywać, od tygodnia właściwie w ogóle nie chce być na rękach, właściwie od razu zaczyna wyginac się w łuk i płacze, gdzie wcześniej bardzo chętnie to robił, a od wczoraj stał się dosyć apatyczny, sporo więcej śpi, a jeśli nie śpi to marudzi i mam wrażenie jakby się "zawieszal ",czy to może być skok?czy któraś z Was miała podobnie? Dodam,ze10 dni temu był szczepiony,mam nadzieje,ze to nie ma związku z jego zachowaniem
 
Ostatnia edycja:
OOo trafiła na opierdziej akurat :D
Bo mnie wkurza to forum!
Co zaczynam rozpisywac się to ni wpierdzieli posta!nowego juz nie mam czasu pisać albo zwyczajnie mi się juz odechciewa . Zdjęć nie widzę! FB mam cały czas otwarte wiec jestem na bierzaco i bez podobnych problemów.
 
reklama
Do góry