reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowki 2015

Ojejku dopiero co się wszystkie szykowały na kwiecień a tu już następne zaraz będą. :D gratuluje dziewczyny. :)

A u nas ogólnie grypa żołądkowa ja z małym już po ale teraz K zdycha.
 
reklama
hello
Jak mnie dawno nie bylo, wstyd.
Szykuje sie do slubu i chrzcin i malo czasu.
Ja dopiero teraz odstawiam od cyca, jakos nie moglam sie zebrac. Mowilam Gusi ze mnie boli cycus i nie ma ale jej to nie ruszalo. potem jakas dziewczyna podpowiedziala zeby nakleic plasterki, i pomoglo. juz je odkleilam i teraz tylko mowie ze nie ma i boli i jest ok. Tylko nie moglam od razu calkiem bo mnie cycki bolaly bo pokarm sie zbieral bo Gusia czesto pila. Ale pomalu znika, dzisij juz troche pelny jeden bo 3 dni juz nie karmie.
Teraz jak nie karmie w nocy to mi sie nie budzi, czasami wola mama ale przez sen a tak to prawie bez pobudek.

Urodzilyscie juz czy nie?
 
Netta82 jak tam nastawienie przed porodem? Boisz się? Jakie masz poprzednie doświadczenia?

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
No właśnie już jest po terminie to chciałam się dowiedzieć co u niej ale może nie ma głowy na bb

Wysłane z mojego E5603 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry