reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

L u t y 2 0 1 1 - nasz wątek codzienny

hej dziewczyny...ja tez mam bardzo malo objawow...ale mam pytanie..czy jest taka mozliwosc zeby..skoro wszystko na usg bylo w porzadku i malenstwu bilo serduszko..to jest mozliwosc zeby nagle cos stalo sie nie tak...?Bo jestem taka przewrazliwiona ze masakra...
 
reklama
Harsharani trzymam kciuki nie martw sie bedzie oki ja tez mialam tak ze plamienie ustapilo i wrocilo i jest oki

Majusia hmh... moze powoli malymi kroczkami uswiadamiaj swojemu m ze ciaza to moze nie choroba ale szczegolny stan, podsun mu do poczytania troche poradnikow itp.na mojego troche to podzialalao w 1 ciazy

moni3akNS kazda ciaza jest inna ja w tej mam minimalne objawy i w sumie gdyby nie rosnacy brzuch, brak @ i bol sutkow nie myslalabym ze jestem w ciazy. Natomiast w 1 ciazy nie mialam objawow dlugo i tylko spozniajaca sie @ mi zasygnalizowala ciaze.
 
no tak ale ja jestem dopiero w 8-9 tyg ciazy...wogole to prawie wogole nie mam mdlosci nie mowiac juz o wymiotach...

to się ciesz, bo nie każda w ciąży kobieta ma zawsze takie same objawy, czasem objawów jest brak a ciąża rozwija się prawidłowo.

Ja w pierwszej ciąży objawy miałam od razu i nawet jak serduszko już nie biło to się utrzymywały prawie 2 tyg jeszcze do zabiegu. A teraz objawów nie miałam, normalnie kawę piłam a wcześniej od razu odrzuciło. Dopiero mdłości przyszły po 6 tyg jak zaczęłam łykać duphaston a on niestety wzmaga mdłości.
 
Ostatnia edycja:
to w takim razie nie mam sie czym martwic skoro tydz temu lekarka mowila ze ciaza rozwija sie prawidlowo..i nic tam sie nawet nie odkleja...?powinnam sie cieszyc...?:)i nie zamartwiac niepotrzebnie..?:)
 
kurcze czasem te nasze chłopy potrafią czałowieka wyprowadzić z równowagi emocjonalnej... ehhhh chłopy chłopy
harsharani trzymam kciuki :*
ja dziś byłam na pobraniu krwi i dosyć dużo mi tego upuścili bo 3 fiolki tak gdzieś na moje oko ze 200ml będzie, ale dobrze sie czułam po całym zabiegu a w czwartek ide pierwszy raz zobaczyć mojego ludzika...
odnosnie objawów to ja w pierwszej ciązy miała tylko kliwość piersi, siku co chwila i płaczliwość a tej mam to samo bez mdłości i wymiotów... nie ma sie co stresować a przecież i mdłości i wymioty wreszcie kiedyś mijają jednym szybciej drugim wolniej, ale mijają... :) dziewczyny bądźmy dobrej myśli :)
 
u mnie niestety koniec urlopu i jutro wracam do pracy. a pro po facetów to na przykład mój mąz przy 1 ciązy wogle nie przejmował sie mną i dzidzią bo miałam mdłości,:no: zle to znosiłam, kłuciliśmy sie non stop,ale teraz już zmądrzał i jest jak dobry duch-mówi że najlepiej by było żebym miała co tydzień badanie, bo ciągle sie dopytuje czy wszysko ok>?czy napewno? itp. ale dobrze że się tak zmienił, bo normalnie to by z kolegami fruwał,a tu siedzi w domku i mnie pilnuje:)no i tak ma być!!!:-)


http://www.suwaczki.com/tickers/p19u9n73rlvo8kgs.p...
 
reklama
Harsharani trzymam mocno kciuki żeby wszystko było ok.

Anulka moni ja w pierwszej ciąży na samym początku oprócz braku @ nie miałam żadnych objawów, zero mdłości, wymiotów, zachcianek dopiero gdzieś w połowie przyszedł wstręt do mięsa,myślę że nie musicie się martwic, na pewno wszystko jest ok.

adddaaa ja teraz też jestem bardzo wrażliwa na zapachy, a szczególnie na te nieszczęsne ogórki wszędzie czuje ich zapach, a teraz ogóry na działce, trzeba robić słoiki, normalnie masakra.
 
Do góry