reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ładna mama :)

Magni, cieszę się, że właśnie spełnia się Twoje marzenie o dziecku. I pomyśl, ono będzie się spełniało już zawsze - z każdym pierwszym... uśmiechem, ząbkiem, krokiem, dniem w szkole... :tak:
 
reklama
Może któraś z was zdziwi się ze mimo tej choroby zdecydowałam się na dziecko ale rozmawiałam o tym z moja lekarka rehabilitacji i ona powiedziała mi ze nie takie kobiety jak ja rodziły i wychowywały dzieci. Bardzo podniosła mnie na duchu.

Magni, ja Ciebie dobrze rozumiem. Tez mam wrodzona wade o ktorej juz wspominalam, nie calkiem rozwinieta lewa dlon i mialam zawsze obawy, czy dam sobie rade z malym dzieckiem, gdzie 2 sprawne dlonie sa w pierwszych miesiacach i latach bardzo istotne. Ale w tej chwili nie ma takiej rzeczy, z ktora bym sobie nie radzila, wiec wierze, ze nie bedzie to dla mnie wielkim problemem. A u boku mam jeszcze meza :)
 
Carmi/ Magni kochane najwazniejsze to zeby miec serducho wiec dacie rade :tak::tak::tak: Wszystkie damy bo sam fakt ze sie znalazlysmy na tym forum i to nadodatek w czerwcowkach;-) swiadczy o tym ze juz dawno kochamy te malenstwa.
 
Basen - wspaniała sprawa, obiecałam sobie że będę chodzić 2 razy w tygodniu a jak narazie to chodzę raz na 2 tygodnie.... ale za to na 2h!
Dla mnie to magiczne miejsce - 12 lat trenowałam pływanie i powiem szczerze kiedy na początku ciąży Pani Doktor powiedziała że jeszcze mi nie wolno - bardzo bolał mnie brzuch to była prawdziwa tragedia, ale już teraz wszystko jest ok i w miarę pogodzenia obowiązków zawodowych obiecałam sobie chodzić praktycznie tak długo jak jest to możliwe.

Zupełnie inna sprawa iż przy siedzącym trybie życia + zamiłowaniu do włoskiej kuchni basen oraz tenis ziemny był receptą na zgrabną sylwetkę.....

 
A mam pytanko do dziewczyn, które chodzą na basen - czy zabezpieczacie się jakoś przed ewentualną infekcją dróg rodnych?
 
Nie, nic w tym kierunku nie robię, generalnie nigdy przez 15 lat nie złapałam niczego na basenie więc mam nadzieję iż teraz nie będę miała pecha.
A jutro jedziemy pływać :)

 
Cześć Diewczyny,

Fajnie tak poczytać o aerobiku i basenie :-). Ja do 17TC chodziłam na gimnastykę dlakobiet w ciaży i basen. Co prawda było to bardziej moczenie sie w wodzie, ale zawsze jakiś ruch. Niestety przed Świętami musiałam przestać, bo dostałam skurczy. Teraz biorę fenoterol i mam zalecenie bardziej leżec niż chodzić. No i zero gimnastyki i zero seksu :-( Nie wiem jeszcze czy tak bedzie do końca. Mam nadzieję, że nie. 19 stycznia idziemy do lekarza i wtedy sie zapytam, bo wierzcie mi, takie leżenie to masakra. Jak wyjdę na chwilę z domu, to wracam okrutnie zmęczona. Dlatego jeśli mozecie i macie ochotę, to sie ruszajcie. Ja się czułam rewelacyjnie, znacznie lepiej niż teraz....

Na razie czekam na wizytę, zobaczymy ci będzie. I jest szansa, że się uda podejrzeć płeć :tak:


O.
 
Jeżeli chodzi o witaminki to biorę 3 różne na zmianę, które mi pod rękę wpadnie raz na dobę - Biofer, Centrum Materna albo Feminatal 400.
Z kosmetyków hitem u mnie jest żel phytolastil marki lierac - rewelacja :tak:
 
reklama
Ostatnio mam wrażenie że mi się stopy powiększyły i poszerzyły. Nie wiecie czy po ciaży zostaną takie "łapcie"? Żeby choć takie szerokie nie zostały, z dlugością jakoś przeżyję:baffled:
 
Do góry