reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

reklama

Lady comp

reklama

Ewka34

Fanka BB :)
Do艂膮czy艂(a)
13 Marzec 2018
Post贸w
10 642
Rozwi膮zania
4
Czy kiedys pokazywal Ci ciaze? Zastanawia mnie czy az tak bardzo sprzet moze sie mylic
Tak ,gdy zasz艂am sprawdza艂am sobie temp 偶eby zobaczy膰 jak on zareaguje , nie zaznaczy艂am wtedy okresu w moim lady compie i 艣wieci艂y si臋 wszystkie trzy kolorki :)

Klementynka22

Zaciekawiona BB
Do艂膮czy艂(a)
2 Lipiec 2020
Post贸w
45
Rozwi膮zania
0
Tak ,gdy zasz艂am sprawdza艂am sobie temp 偶eby zobaczy膰 jak on zareaguje , nie zaznaczy艂am wtedy okresu w moim lady compie i 艣wieci艂y si臋 wszystkie trzy kolorki :)
Mi tez swieca ale test negatywny wiec u mnie to chyba jest tak ze swieci bo nie zaznaczylam okresu bo sie spoznia
Dzieki 馃槉

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
karolyn1987 Lady com lub inne metody antykoncepcji bez hormon贸w. Potrzebuj臋 porady 6
Do g贸ry