reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja...

A ja podalam Julce kilka razy marcheweczke ale wracam do cyca i wieczornej butli tylko. Jeszcze chwila...i mysle ze jeszcze jakis miesiac tak pociagniemy. No chyba ze ewidentnie bedzie jej za malo.
Tak jakos sie zaczelam nakrecac na te sloiczki ale chyba chce jeszcze poczekac. Julka po cycku jest taka zadowolona i najedzona.
I tak jak henrietta napisalas organizm matki i dziecka wie kiedy przyjdzie czas na cos wiecej...u nas chyba jeszcze nie nadszedl :))))
 
reklama
My też próbowaliśmy podawać słoiczki, ale Kacperkowi jakoś nie podchodzi nawet deserków nie chce:no:, nie ma jak to cyc:-)
 
Gaba też ciągle jeszcze na samym cycu, ale za tydzień, półtora pewnie popróbujemy czegoś innego. Uwielbia patrzeć jak ktoś je i tak słodko wtedy rusza języczkiem:-)
Kamila1 moja starsza córa nie tolerowała butli, załapała dopiero jak miała 10 m-cy, a tak to łyżeczką wszystko machałam.
 
Ja też taką wypowiedź słyszałam i to Profesora ;-) I chyba to prawda bo niedawno moja Maleńka domagała się, abym jej dała torta którego jadłam - oczywiście nie dostała,ale jak wróciłyśmy do do domu to pięknie spałaszowała cały słoiczek i od tego czasu bardzo ładnie je wcina- więc chyba jest coś w tej teorii:-)
 
a u mnie faza sloiczkowa jakos przeszla...a tak chcialam przestac karmic cycem i wyczekiwalam tego 4 miesiaca....teraz zaraz koniec 5 a mnie przeraza mysl o tym ze w 6 to juz taki mus na te sloiczki bo Franek jesc ich nie chce...
ostatnio dosalalam szpinak z ziemniakami....
najlepie to tylko cyc i cyc :)
 
reklama
Do góry