reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja...

reklama
kurcze wiecie co...Alicja nie chce jesc cyca, płacze że głodna, rzuca sie na cyca po czym wypluwa... przez to trace cierpliwość daje jej butle to zjada prawie 200ml...i tak mleczka pewnie bedzie coraz mniej a ja chciałabym karmić do 9 miesiąca...Dupa:wściekła/y:
Co robic?:confused:
 
to przez te biszkopty

Gapcio my tez przeszlismy taki kryzys , moze masz troche mniej pokarmu , mój mały domagał sie dwa razy na dzień butli , był głodny jak cholera , ale cycka nie chciał , dawałam mu tak jak chciał, butla w południe, potem wieczorem , stopniowo oduczałam go tej południowej i zostałam tylko wieczorna. Zreszta juz coraz mniej bedziemy karmic piersia , bo wprowadzamy stałe pokarmy, ja tez planuje jeszcze do roku , mam nadzieje ,że się uda chociaż wracam do pracy
 
Makta ostatnio czytałam ,że dziecko jest gotowe na inne jedzonko gdy jest zainteresowane i obserwuje jak ty jesz

Moja Natalka ostatnio patrzy na mnie nieruchomo z szeroko otwartym dziubaskiem, jak jem i nie ruszy sie dopoki nie przestane jesc:-) Moze to jest znak, ze powinnam ja dokarmiac? My caly czas jestesmy na cycusiu.
No i tez w ciagu dnia czasami mala je mniej. W nocy nadal czesto sie budzi, czasami nawet co 2 h, ale je przez sen. Chce wprowadzic marchewke pod koniec miesiaca, ale zastanawiam sie, czy nie powinnam tego zrobic wczesniej. Pojutrze skonczy 5 miesiecy.
 
Jak tam mamuśki karmiące? POdajecie już obiadki, deserki i kaszki??? Zastanawiam się czy tylko moja Alicja nadal je w nocy? Z reguły karmię 20, 23 potem 2/3 i 5/6. Nie wiem co to przesypianie całej nocki, a jak jest u Was?!
 
reklama
Zuzia u mnie tez tak jest ... mimo ze mala dostaje juz obiaki deserki i kaszki poza moim mlekiem bo butli nie akceptuje tylko lyzeczka i cyc wieczorem ja karmie piersia i w nocy mi sie budzi.. wczesniej przesypiala cala nocke albo raz sie przebudzila pociagnela 2 razy i dalej spac podejrzewam ze pic jej sie chcialo no a teraz to niewiem jest juz wieksza wiec moze sie tak nie najada moim pokarmem
 
Do góry