reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Laktacja...

reklama
ja jeszcz tez karmię ale tylko rano. Nawet trudno to nazwac śnidaniem. Igos już raczej nie bardzo chce. raczej ja. Więc on "no juz dobrze chwile pocycam". Codziennie rano szykuję butle i obiecuje że juz dzisiaj nie będzie cyca tylko mleko. Ale narazie się nie daję. Może od jutra???:-):-)
 
no i ja nadal karmię, dla mnie to mega sukces, bo przy córci nie miałam tyle pokarmu, ona źle ssała i skończyło się cyckowanie w 4-5 mies, Bartek natomiast to cycownik pierwsza klasa, w nocy nie odpuści, cyc co trochę, w dzień też szuka często, na chwilkę choćby, a jak głodny to zrywa wręcz ubranie:)
cyckujemy wiec chyba do odessania sie:)
 
U mnie tez jest jeszcze mleczko,tak mi przykro bo maly od jakiegos miesiaca juz nie pije :(,jakis taki dorosly sie chyba zrobil i nie chce :(.
 
reklama
Do góry