reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

reklama
cześć,
ja mam laktator avent isis. Co prawda nie jest to tani produkt, ale jestem z niego bardzo zadowolona. W zestawie znajdują się 2 butelki i 2 smoczki. Mleko odciąga się bezpośrednio do butelki. Jest też możliwość odciągania mleka bezpośrednio do woreczków, które można zamrozić. Do tych woreczków jest też specjalna butelka i wtedy bez żadnego przelewania można podać dziecku mleko z takiego woreczka - podobno jest to lepsze niż tradycyjna butelka, bo dziecko nie połyka powietrza, ale ja tego nie sprawdzałam.
Pozdrawiam
Giza
 
ten laktator aventu też mi się podoba, ale jest okropnie drogi :( a więc co z tanimi, ale dobrymi laktatorami??
 
cześć,
efunia ja nie kupiłam nowego laktatora, ale używany od znajomej. Nie doś że za pół ceny, to z większą ilością butelek. Gdybym miała kupować nowy, to pewnie nie zdecydowałabym się na aventa. Może popytaj wśród znajomych, którzy mają 2-3 letnie dzieci, czy nie mają do odsprzedania.
Pozdrawiam
Giza
 
hmm, myślałam już o tym żeby popatrzeć na allegro. a poza tym może rzeczywiście popytam wśród znajomych. dzięki :)
 
efunia ja mam do sprzedania laktator z firmy canpol babies jest podobny do tego z aventu ale tańszy. Jest bezbolesny, mozna ustawić siłę ssania, stosowałam go ja moja córcia leżała w inkubatorze i musiałam odciągać pokarm. Jeżeli jesteś zainteresowana to fotka jest na tej stronie. W komplecie są także 2 łyżeczki do karmienia. Kupiłam go za 110 zł , sprzedam za 60 ale możemy negocjować. Pozdrawiam
http://calineczka.pl/sklep/popup_image.php?pID=1880&osCsid=5ea4404b495f12abd6bb5df7516b1008
 
ja ma medele (za 80zł) - polecam, zwłaszcza, że przy nawale wyporzyczałam sobie elektryczna "krówkę" (4zł/dobę) i ściągałam maszynką - super wygoda, rezna część tez się bardzo sprawdza, a na wyjazdy (leniuszek ze mnie, ale co dwa tygodnie jeżdziłam do szkoły) kupiłam sobie małaą elektryczną część (w komisie za 50zł)
wszystkei butelki canpola do niej pasują, nie było pe\rpblemów tak jak z aventem - który wymaga tylko własnego drogiego osprzetu.
 
aha, samą główkę laktatora lepiej mieć nową - pamiętajcie, że będziecie zbierać mleko dla własnego dziecka -a nie wiadnomo kto wcześniej go używał., mechanizmy elektryzne czy mechaniczne moga juz być uzywane.
 
reklama
hej zozanka,
ten laktator bardzo mi sie podoba, ale nie wiem czy propozycja wciaz aktualna...
w jaki sposób mogłabym go kupić? wystawisz na allegro?
 
Do góry