reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

efunia po pierwsze miałam wielkie problemy z "przyssaniem się" laktatora do piersi, ciągle dostawało sie powietrze a poza tym przynajmniej w moim przypadku, ta wkładka masujaca zdała sie psu na budę. Żeby odciagnąć taka ilośc mleczka jaką odciagałam recznie to bym chyba musiała z laktatorem cała noc siedzieć :mad:, poza tym jak juz leciało to bolało a jak zasysało delikatniej, to nic nie leciało. Może byłby dobry dla mamusi której mleko wali z piersi ale u mnie nie sprawdził sie ani ani. Co do pozostałych to nie pamietam jakie miałam, bo to było 8 lat temu. ;)
 
reklama
ja używam ręcznego laktatora canpol babies i jestem z nigo zadowolona! podobno to podróbka aventu... kosztował około 80zł!
 
cześć dziewczyny!

robię już ostatnie zakupy do wyprawki. Właśnie zastanawiam się nad laktatorem, dzięki wam uniknęłam kupna laktatora lakta (tłokowego - niby polecanego). Widzę że najbardziej chwalicie sobie avent, ale dla mnie to troszkę dużo kaski. Pomyślałam więc o canpolowym premium. Efuniu - jak tam? jesteś zadowolona z niego? Zdążyłaś już go przetestować? Będę wdzieczna za informacje!

pozdrawiam!
 
Jako, że moja córcia jest wcześniakiem - droga do naturalnego karmienia była nam wybrukowana :( wypróbowałam wiele laktatorów - Avent Isis oceniam na 6 , dzięki niemu udało mi się karmić Julkę piersią przez... 3,5 roku :) 2 miesiące temu kupiłam dla bratowej Avent Isis Via i jest z niego bardzo zadowolona.
Podaję wam link do www.bobomarket.pl tam mają teraz laktator Avent Isis w promocji i rzeczywiście nie kupi się nowego taniej...
 
Ja miałam duże problemy z karmieniem na początku. Nawały, zapalenia piersi. Miałam laktator Avent Isis i pomimo nawału nie mogłam wycisnąć nim ani kropli. Ściągałam po nocach ręcznie pokarm. Potem kupiłam Medele Minielectric która jest fantastyczna. Teraz odciągam pokarm i mroże. To duzy wydatek (nowa ok.300 zł.) Ja kupiłam używaną na 150zł.
Ściagąnie jest szybkie, łatwe i przyjemne.

a
 
To chyba zależy tez od tego, ile sie ma pokarmu i czy duzo sie odcąga. Ja miaam właśnie lakte, którą tu wszyscy krytykują i u mnie sie sprawdziła. Ale ja miałam tyle mleka, że mogłabym wykarmic pięcioraczki.
 
Pokarmu to ja tez miałam ogrom - piersi do pasa. Ale ręcznym za nic w świecie nie dało się ściągać. Nie wiem od czego to zależy.
a
 
reklama
Witam Wszystkich!

Mam do sprzedania laktator avent za 70 zł, /kosztował ok 200 zł/. Jest w dobrym stanie, mam oryginalne opakowanie, części zapasowe i instrukcje.Polecam go wszystkim, przydal mi się w szpitalu kiedy moja mała po urodzeniu leżała w inkubatorze/co 3 godz. musiałam odciągac pokarm i zanosić jej/ odciąganie trwało kilka minut, w nocy mogłam się spokojnie wyspać:)
W domu też bardzo się przydał, w nocy kiedy byłam wykończona po ciężkim dniu odciągałam pokarm wieczorkiem i maż wstawał,podgrzewał do i podawał małej/mogłam sobie pospać/ :)
Nie używałam go długo /kilka miesięcy/, ponieważ skończył mi się pokarm:(

Pozdrawiam Wszystkie Mamki:):)
 
Do góry