reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

Dziewczyny, mam pytanko, zwłaszcza do uzytkowniczek avent isis, który używałyście? ręczny czy elektryczny? który lepszy??
 
reklama
ja uzywam caly czas reczny i to mi w zupelnosci wystarcza a uzywalam go czesto bo musze spedzac troche czasu poza domkiem na nauce,na szczescie dzieki niemu udalo mi sie ciagle karmic wylacznie piersia
 
Dziewczyny pomóżcie. Kupiłam dziś laktator Aventu i za nic w świecie nie chce ssać. Na początku troche ciągnął a potem przestał. Zastanawiam się czy nie jest popsuty ale dokładnie go oglądnęłam i nie ma się tam co popsuć. Kilka razy składałam go i rozkładałam a on ciągle nie chce zassać piersi. Czy też miałyście taki problem? Może źle go przykładam do piersi ?
 
Boża te czesci musza dobrze do siebie pasowac tam jest taki biały "guziczek" który jest najwazniejszy :mad: musi on byc dobrze włozony ja go pare razy obkrecałam wokół własnej osi zeby sie dobrze wpiał :p i jeszce czasami zle rcazke wkładałm i to był tez czasami problem :(
mam nadzieje ze cos ci to pomogło pozdrawiam :)
 
Udało się!!!!!! Siedziałam pół nocy i w końcu rozgryzłam o co chodzi. Po pierwsze wszystkie części muszą być dobrze dopasowane tak jak napisała mrowa 1( dziękuję za pomoc ;) ) Poza tym odkryłam że jak przyłoży się pierś to najpierw muszę kilka razy szybko pompować żeby się dobrze zassała. Jak to się uda to potem wystarczy już powoli pompować a mleko samo leci. Wczoraj myślałam że ten laktator Aventu to pic na wodę i byłam wściekła że wydałam tyle pieniędzy. Ale dziś mogę go gorąco polecić naprawdę fajnie ściąga pokarm. Bardzo mi się podobają płatki masujące pierś Rewelacja!!!! Próbowałam wcześniej ręcznej medeli -też dobrze ściąga ale ręce odpadają od ciągnięcia tłoka :( Pozdrawiam
 
Pomóżcie!!! Kupiłam laktator elektryczny Tufi Gaia, i za nic w świecie nie potrafię z nim współpracować! Mleko w piersiach jest, co prawda mam mało pokarmu, ale jak próbuję ręcznie to coś leci, a z laktatorem tylko pojedyncze krople. Co robię nie tak? Ktoś miał taki problem?
 
Możesz spróbować rozmasować piersi przed odciągnięciem pokarmu. Mi to bardzo pomaga. Zauważyłam też że po ciepłym prysznicu mleko łatwiej leci.
 
reklama
ja miałąm pożyczoną elektryczną medelę. wcześniej używała jej moja koleżanka. ja zdążyłam poużywać 2 tygodnie i sięzeppsuł ssak przy silniczku. importer nie uznał żadania wymiany towary na podstawie niezgodności towaru z umową. cały moduł do wymiany - bagatela za 160zł. sprawa trafiła do rzecznika praw konsumenta.
 
Do góry