reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

Mam prośbę do doświadczonych mam. Napiszcie jakie laktatory sie sprawdzily, a jakie sa kompletnym niewypalem. Lepiej kupic ten najdrozszy, czy ktorys z tych tanszych tez sie nadaje. Z gory dziekuje za rady :-)
 
reklama
ja mam taki laktator Medela Lactaset ręczny z reg.siły ssania T.D. (147023951) - Allegro
Jestem z niego bardzo zadowolona, chociaż uzyłam go kilka razy na poczatku kiedy miałam nadmiar pokarmu. Ma bardzo dobrą siłę ssania, jest niedrogi i przede wszystkim można do niego dokupić pompkę elektryczną jeżeli bedzie się go dużo uzywać. Szczerze powiem, że teraz nie kupowałabym laktatora, ponieważ nawet po powrocie do pracy nie miałam problemów z pokarmem, moja laktacja się dostosowała do trybu życia.
Laktatory tej firmy używają w szpitalach!
 
Witam,

Również polecam laktator firmy Medela.Ja miałam ten ręczny z możliwością podłączenia do modułu,moduł wypożyczyłam sobie do domku.Właśnie kupiłam go w szpitalu bo tam,gdzie rodziłam bardzo go polecano i rzeczywiście byłam bardzo zadowolona.Moja mała nie potrafiła ssać piersi(wcześniak) i przez 6 miesięcy używając go udało mi się podtrzymać laktację.
 
A czy ktoras z mm jest moze niezadowolona z laktatora tufi gaia? bo jak na razie na forum znalazlam tylko pozytywne wypowiedzi a cena jest bardzo zachecajaca!
 
lil kate- ja też nie znalazłam tylko pozytywne wypowiedzi, zaufałam im i się nie zawiodłam :-) co prawda na początku wpadłam w czarną rozpacz bo nic nie umiałam ściągnąć- ale po kilku próbach załapałam o co chodzi- musi dobrze zassać pierś, najlepiej przed ściąganiem ogrzać piersi ciepłym prysznicem, pomasować, nie stresować się- nawet nie zdawałam sobie wcześniej sprawy jak wiele może psychika :tak: no i nie oczekiwać, że od razu ściągnie się całą butelkę, choć niektórym się to pewnie udało. Tak więc naprawdę polecam laktator tufi gaia! Natomiast baardzo odradzam canpola.
 
Ja mogę tylko dołączyć do pozytywnych opinii o Medeli - też używałam, najpierw w szpitalu, potem zakupiłam do domku. Bardzo dobrze się sprawdził.
pozdrawiam
nikita
 
Kasia Kucińska, bardzo sie ciesze ze jestes z niego zadowolona bo cena jest duzo przystepniejsza od Medeli o ktorej tak dobrze wypowiadaja sie dziewczyny. Gdybys jeszcze mogla napisac czy pasuja do tego laktatora butelki aventu lub canpola?
 
reklama
do laktatora tufi pasuja wszystkie butelki. W zestawie jest taka dodatkowa nakretka na wieksze i mniejsze butelki, tazke do aventu i canpola pasuja. Ja rowniez polecam ten laktator.
 
Do góry