reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

Ja uzywałam laktatora Avent isis i polecam go jest wygodny i bezpieczny dla piersi. Trzeba wszystkie czesci miec dokładnie powkładane bo inaczej nie bedzie działał.
 
reklama
Dostalam elektyczna medele :-) Widze, ze miala tu pozytywne opinie. Musze tylko dokupic do niej buteleczki, ale widze, ze z Waszych doswiadczen wynika, ze canpol pasuje. Super. :-)
Ja mam co prawda uzywany sprzecik, ale kumpela miala duzy zestaw i caly ten osprzet stykajacy sie z mleczkiem jest nowy :-)
Wiec wychodzi na to, ze niezly prezent :-)
 
Polecam laktator medelę...jest super używałam go non stop przez 5 miesięcy...co 2-3 godziny i sprawdził się rewelacyjnie! Miałam używany laktator od koleżanki ,ona go używała przy dwójce dzieci....a nadal był w bardzo dobrym stanie i nigdy nie zawiódł....fakt że jest drogi ale warty tych pieniędzy!
 
Ja również kupiłam po porodzie ale jeszcze podczas pobytu w szpitalu żeby już czekał na mnie w domu. Nie wiedziałam czy będę go potrzebować...a teraz nauczyłam się odciągać ręcznie i jest to dla mnie najlepsze rozwiązanie. W domu to jeszcze z laktatorem można poszaleć bo można spokojnie go umyć i wyparzyć ale w pracy już nie jest tak fajnie wiec ręczne odciąganie jest super fajne. I ściągam o wiele więcej mleczka niż laktatorem ale to wszystko kwestia wprawy. Moja koleżanak w ogóle nie umiała ściągać ręcznie i do końca używała tylko laktator. A ja kupiłam laktator Canpol babies
 
Jestem użytkowniczką ręcznego laktatora Canpol babies i jestem z niego zadowolona. Uratował mi życie w czasie tzw. nawału pokarmu. Co prawda jego używanie jest nieco pracochłonne , ale naprawdę jest skuteczny.
 
reklama
Ja kupiłam jeden przed porodem - Baby Ono, czy coś tam. Do niczego. Wracając ze szpitala po porodzie kupiłam Avent Isis'a i jest wystarczająco dobry. Żałuję, ze mi do głowy nie przyszło, żeby już w czasie nawału zamrazać nadmiar pokarmu, wiedząc, ze czeka mnie uczelnia i niedługo praca, to bym się teraz tak wysilać nie musiała :).
 
Do góry