reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

LAKTATORY

efunia jeżeli chcesz to mogę na allegro jest mi to obojętne :-) możemy też tutaj się dogadać. Oczywiście mój laktator jest uzywany a to zdjęcie jest z nówki więc chyba powinnam wysłać ci fotki jak wygląda mój. Nie jest zniszczony jedynie co to tylko butelka wydaje mi się że mogłaby być wymieniona, obrazek jest lekko porysowany. Takie butelki kupywałam w Auchan za 5 zł. Pozdrawiam pa
 
reklama
azik skoro sa wypożyczalnie laktatorów gdzie jeden i ten sam laktator uzywa kilka kobiet to chyba to musi być oczywiste, że odpowiednia sterylizacja pozwala bezpiecznie stosować używany laktator, a pozatym to tylko mleko a nie krew więc nie wiem czy mozna by się zarazić :-)
 
za nic w świecie nie użyałbym tej samej ściagarki (tego plaskiku i rurek) po kimś... - zreszta tego nie wypozyczają.

ściągarka elektryczna to tylko silniczek - tego się nie sterylizuje...

rób jak uważasz to twoje dziecko

a zarazić sie możesz prawie wszystkim tym co przez krew - mleczko to tez płyn ustrojowy, inaczej nie zanichaliby dawania w szpitalu mleka mam, które maja go za duzo, wszystkim niedojedzonym dzieciom na oddziale...
 
hej,
polecam laktator avent isis, co prawda nie tani, ale jest super, dzieki nakladce masujacej jest calkiem bezbolesny i bardzo efektywny, ja odciagam pokarm do woreczkow foliowych i mroze, na gorsze czasy, niedlugo do pracy, a poza tym synek alergik nie moze zadnego mleka modyfikowanego, wiec kleiki tez mu robie na moim...
pozdrawiam
amri
 
no to może ja jeszcze odradzę. Jest taki polski laktator nazwa jakoś na "l" (wydaje mi sie że cos zblizonego do "lakta") Mąż musiał mi go zakupić w środku nocy - no i tak jak to szybkie zakupy okazał sie beznadziejny. Ściąganie pokarmu trwało godzinę - bez większych rezulatów, nie było co zrobic z mleczkiem (brak specjalnej butelki) Nazwę niestety wyparłam tak szybko jak przestałam go używać. Ale jak ktoś spotka - to gorąco odradzam. Jedyny plus to cena, ale i tak nie jest tego warty.
 
chyba sie naywa lakta plus :)
widziałm go i nie wzbudził mojego zaufania. choć cena na allegro od 1 do 5 złotych ;D
 
Ja mam laktator reczny Medeli (ok.40zl) i uwazam, ze jest naprawde niezly. Ma regulacje sily ssania, mozna dokupic silikonowa nakladke na bolace cycki, dziala szybko, no i ma butelki z zakretkami dobre do mrozenia. ;D
 
byłam bardzo zadowolona z zakupu laktatora aventu IZIS..... dopóki go nie musiałam zacząc uzywać. Nie sprawdził sie, podobnie jak trzy pozostale jakie kupiłam przy pierwszym dziecku. Najlepiej sciaga mi sie pokarm reką.
 
reklama
Odciągacz Lakta Plus...aż trudno uwierzyć że był to mój jedny laktator. Kłopotliwy w użyciu, od machania wajchą stale bolały mnie mięśnie, dość długo się odciągało...ale skuteczny, na pewno 100 razy lepszy od typowych odciągaczy z gruszką. Mimo wszystko odradzam Laktę plus do ciągłego stosowania, lepiej dołożyć troche więcej kaski i kupić Avent Isis lub chociazby podobnego do aventu - canpola z pieskiem.
Zależy jak często odciąga się pokarm. Ja akurat musiałam stale odciągać mleko i podawać butelką, w takich przypadkach warto zainwestować w laktator z silnikiczkiem. do dziś żałuję że tego nie zrobiłam, być może laktacja utrzymałaby mi się dłużej.
 
Do góry