reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Łaskotki, bulgotki, wywijanie i kopanie - czyli ruchy naszych maleństw :)

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
nasz maluszek wczoraj pływał po całym brzuchu. Zadziwiające że on wciąż ma tam tyle miejsce że może wyprawiać takie wygibasy:-D uwielbiam jak się tak rusza!!
 
reklama
Moja po tych zastrzykach na płucka trochę się mniej ruchliwa zrobiła. Nawet fenek jej nie pomaga :-(
 
Mój też cały czas buszuje mi po dole brzucha i boję się że już się to nie zmieni:-(
 
A moj maly chyba juz nie ma az tyle miejsca, bo jak sie obraca, to czuje cale jego cialko... Ale fakt, faktem, ze kopnac to umie wszedzie... Czasem nawet w pipke ! ;-) Bo zebra to juz dla niego zadna rewelacja ;-)
 
wika no wlasnie ja tez nie pamietam , zeby nicola mi az tak nisko kopala...ale mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze :) tylko po prostu ruchliwa w tym miejscu akurat:sorry:moze jest glowka w dol i tak zamaszyscie ssie paluszki :):-)
 
wika no wlasnie ja tez nie pamietam , zeby nicola mi az tak nisko kopala...ale mam nadzieje, ze wszystko jest dobrze :) tylko po prostu ruchliwa w tym miejscu akurat:sorry:moze jest glowka w dol i tak zamaszyscie ssie paluszki :):-)

powiem Ci, ze ja sie martwię, bo mam wrażenie, ze Mały mi zaraz wyskoczy:szok::szok: Idę dopiero w środę na wizytę i mam nadzieję, ze ginka mnie uspokoi:tak:
 
nie martw sie kochana, na pewno wszystko bedzie dobrze, zobaczysz! :):tak:
ja niestety nie mam jak tego sprawdzic, bo tutaj sie nie chodzi do lekarza tylko do poloznej, a ona bada tylko cisnienie, mocz,daje posluchac serduszka dzidzi i rekami dotyka brzucha. wiec bede zyla nadal w nieswiadomosci, az do porodu :) tzn, chyba, ze mi powie cos ciekawego w 34 tyg, bo wtedy mam wizyte. bardziej sie martwie, bo w pracy mnie dzidzia tak samo podkopuje a tu jeszcze ok poltora miesiaca mi zostalo pracy, a jest to troche uciazliwe uczucie, zwlaszcza, ze co chwila chodze do lazienki.
 
Ostatnia edycja:
moje dziecię właśnie dostało mały ochrzanik.. bo mi się kotłuje pod samymi żebrami .. takie mało przyjemne to jest i nawet bym powiedziała że boli troszkę :zawstydzona/y::-D
 
mnie mała czasami po jajniku puknie...to jest dopiero ochrzan z mojej strony ... w żebra nie dostaje ale chyba się koło żołądka juz usadziła bo zgaga pali coraz częściej
 
reklama
mnie mała czasami po jajniku puknie...to jest dopiero ochrzan z mojej strony ... w żebra nie dostaje ale chyba się koło żołądka juz usadziła bo zgaga pali coraz częściej
o ja wczoraj nie miałam zgagi pierwszy raz od kilku tygodni :-)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry