reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Leczenie cp metotraksetem

Sweet_cayenne

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2021
Postów
66
Dziewczyny jak wytrzymałyście psychicznie oczekując aż hcg spadanie do 0 po podaniu MTX?
ile to może trwać? Czy musi się pojawić plamienie krwawienie?
 
reklama
Dziewczyny jak wytrzymałyście psychicznie oczekując aż hcg spadanie do 0 po podaniu MTX?
ile to może trwać? Czy musi się pojawić plamienie krwawienie?

U mnie tydzień po drugiej dawce pojawiło się krwawienie, które lekarz powiedział, żeby uznać za okres. Betę zbadałam jakieś 3 tygodnie później i już była 0
 
A przy krwawieniu miałaś ból jak na miesiączke brzucha?

Przepraszam, że Ci nie odpisałam, ale umknęło mi Twoje pytanie

Ja miałam bóle brzucha przed podaniem metotrekstatu. U mnie też była taka słaba sytuacja, że był koniec grudnia 2021 - więc święta itd. więc szpitale nie specjalnie chciały mnie przyjmować. Więc jak beta mi nagle spadła sama z 600 do 300 to uznali, że może to się samo oczyści. Potem jak już przestałam krwawić, przestało mnie cokolwiek boleć to na kontroli okazało się, że beta rośnie. Dopiero jak znowu urosła do 500 (aż 3 tygodnie) to mnie przyjęto do szpitala, dostałam dwie dawki i wypuścili mnie dopiero jak beta z tych 500 znowu spadła do ok. 300 - około po 1.5 tygodnia od podania dostałam krwawienia, ale lekarz uznał że to okres, 3 tygodnie później beta była 0
 
Do góry