reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Legionowo i okolice

Witam!!!! Idzie wiosna więc niedlugo coraz wiecej czasu będziemy spędzac na spacerach. Liczę na to że jakies mamusie zechcą się przylączyć :-)
 
reklama
Ja się kręcę w okolicach Rynku Miejskiego, Ratusza, czasami w Parku JPII.
Towarzystwo jak najbardziej mile widziane :)
 
Oj chyba nie, Jacuś rok starszy chyba. Tak wynika z twojego suwaczka. Ale to nie jest przeciwskazaniem do spotkań ;)
 
Nie na suwaczku mam ze Marcel ma rok 8 miesiecy i 1 dzien dokładnie jest z 28.06.2008r.. My mieszkamy na Legionowo przystanek ale czesto własnie chodzimy na spacerki do centrum:)
 
Ano tak, ja spojrzałam na cyferki tylko :sorry2:
Z Przystanku to masz kawałek do centrum. Ja się prowadzam z chłopakami najczęściej pieszo, bez wózka, ale z beżowym nosidełkiem na plecach, w takie kobietki. Więc jak mnie zobaczysz to zagadaj.
Tyle, że teraz uziemieni chorobą w domu jesteśmy.
 
Witam !
Jestem mama 2- letniej Zosi, z chęcią zajmę się (dorywczo - kilka
godzin dziennie, ewentualnie weekend) dziewczynką w podbnym wieku u
siebie w domu. Mieszkamy na spokojnej dzielnicy domków
jednorodzinnych, córka jest jedynaczką brakuje jej troszke
towarzystwa.

gg: 2971584
trixii@gazeta.pl
 
reklama
Dziewczyny czy możecie polecić mi przedszkole w Legionowie (chodzi mi o publiczne placówki). Myślałąm nad przedszkolem nr 6. Miałabym je blisko żłobka - będę odprowadzać całą 3-kę sama.
W wakacje czeka nas przeprowadzka do Legionowa i chcę dzieci zapisać do tamtejszego przedszkola i żłobka.
Dzięki i pozdrawiam
 
Do góry