reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lek Espumisan

Simona.matysiak678.pl

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
16 Kwiecień 2021
Postów
47
Hej mój synek ma dziś 5 tygodni od pewnego czasu zauważyłam że strasznie męczy się żeby puścić bączka. Tzn pręży się strasznie,podkula nóżki,widać że chce puścić a nie może nawet podczas karmienia biedactwo nie może sobie spokojnie zjeść
Czy lek Espumisan jest dobry na tego typu dolegliwości
Czy stosowaliscie i widzieliście jakieś efekty poprawy ?
Ile razy dziennie podawaliscie i w jakich proporcjach ?
Każda wypowiedź jest cenna
 
reklama
Hej mój synek ma dziś 5 tygodni od pewnego czasu zauważyłam że strasznie męczy się żeby puścić bączka. Tzn pręży się strasznie,podkula nóżki,widać że chce puścić a nie może nawet podczas karmienia biedactwo nie może sobie spokojnie zjeść
Czy lek Espumisan jest dobry na tego typu dolegliwości
Czy stosowaliscie i widzieliście jakieś efekty poprawy ?
Ile razy dziennie podawaliscie i w jakich proporcjach ?
Każda wypowiedź jest cenna
Skontaktuj się z pediatrą ewentualnie z położną. Na litość boską nie lecz dziecka z Internetem. Czasami to mam wrażenie, że niektórym powinno się odciąć dostęp do sieci...
 
Mi położna poleciła espumisan. Dałam przez 3 dni 2 razy dziennie, nie zauważyłam różnicy i przestałam dawać.
 
Do góry