reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

leki, witaminki w ciąży

reklama

agao

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Październik 2005
Postów
3 522
Rozwiązania
0
pierwsza partia ma serię 9760601 i datę ważności 04,2007 a druga 9832301 i taką samą datę
 

kaśka76

Fanka BB :)
Dołączył(a)
8 Wrzesień 2005
Postów
7 417
Rozwiązania
0
o w mordę - a ja miałam na początku ciąży tę serię 9760601. mam nadzieję, że chodzi tylko o te pęknięcia
 

agao

Fanka BB :)
Dołączył(a)
4 Październik 2005
Postów
3 522
Rozwiązania
0
kaśka76 to akurat nic poważnego to nie jest jakis silny lek tro tylko witaminy, jedyny problem to to że nie wchłonie ci się wszystko tak jak trzeba tzn tak jak bys nic nie połknęła, bo wyleci z ciebie zanim organizm coś wchłonie, spokojnie, napisałam o tym żeby tego nie brać bo nie ma żadnej wartości więc po co ale napewno ci nie zaszkodzi nie martw się
 
reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry